JAUNUMI

Noslēgusies ViA organizētā "Biznesa laboratorija 2024"

Noslēgusies ViA organizētā "Biznesa laboratorija 2024"

9. maijā noslēdzās “Biznesa laboratorijas 2024” apmācību cikls, kura laikā 26 jaunie uzņēmēji no Limbažu un Smiltenes novada, kā arī Vidzemes Augstskolas studenti attīstīja savas biznesa idejas un guva vērtīgus padomus no jau pieredzējušiem uzņēmējiem.

Drosmīgāko dalībnieku prezentācijas uzklausīja un novērtēja lieliskā ekspertu grupa: Juris Čeičs, Jānis Kļaviņš, Maira Leščevica, Oskars Java un Santa Vītola. Dalībnieki saņēma gan kursu apliecības, gan organizatoru dāvanas un simpātiju balvas.

Atskatoties uz “Biznesa laboratoriju 2024”, paldies Limbažu un Smiltenes novada pašvaldībām par uzticēšanos un finansiālo atbalstu, kā arī Vidzemes Augstskolas lektoriem un profesoriem par vērtīgajām lekcijā un praktiskajām nodarbībām. Pateicamies atsaucīgajiem uzņēmējiem un ekspertiem par iedvesmu stāstiem un vērtīgajiem padomiem! Priecājamies par sadarbību ar Vidzemes Augstskolas absolventiem – mentoriem! Paldies, arī organizatoriem un atbalsta personālam: Iveta Putniņa, Agita Šmitiņa, Ieva Grīntāle un Liene Golča. Un vislielākais prieks un pateicība dalībniekiem, kas piedalījās šajā izaugsmes ceļā.

Lai Jums izdodas sasniegt biznesa virsotnes!

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI