Vidzemes Augstskolā Izraēlas vēstnieces vizīte | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolā Izraēlas vēstnieces vizīte

Ziņa pievienota - 27.03.2012

Ceturtdien, 29. martā, Vidzemes Augstskolā (ViA) notiks Izraēlas vēstnieces Hagit Ben-Yaakov vizīte. Dienas laikā vēstniece uzstāsies atvērtajā lekcijā, atklās izstādi „Save a Child’s Heart”, tiksies ar augstskolas vadību.

Plkst. 14.30, Cēsu ielā 4, C229 auditorijā notiks Izraēlas vēstnieces lekcija angļu valodā „Contemporary Israel: Regional Challenges”. Lekcija notiek ViA viesdocētājas Tatjanas Boguševičas kursa „Politika un reliģija: Tuvie Austrumi” ietvaros.

Plkst. 15.40 izstādes „Save a Child’s Heart” atklāšana. Izstādes fotogrāfijās redzami visu vecumu, dzimumu un rasu bērni no dažādām pasaules valstīm. Šos un vēl 2400 bērnus saista fakts, ka viņiem visiem otro iespēju dzīvot ir dāvājuši savam darbam uzticīgi Izraēlas ārsti, medmāsas un atbalsta personāls, kas veido kustības „Izglāb bērna sirdi” (Save a Child’s Heart – SACH) kodolu. Izstāde izvietota Cēsu ielā 4, auditoriju korpusā otrajā un trešajā stāvā.

Vizītes laikā vēstniece iepazīsies arī ar Valmieras Integrētās bibliotēkas piedāvājumu, ViA rektore Dr.hist. Vija Daukšte viešņu iepazīstinās ar augstskolas studiju piedāvājumu un ārvalstu sadarbības praksi.

Svarīgi – lai varētu apmeklēt atvērto lekciju un izstādes atklāšanu, studentiem un darbiniekiem būs jāuzrāda augstskolas identifikācijas kartes, pārējiem interesentiem līdz jābūt personas apliecinošam dokumentam (pase vai vadītāja apliecība). Lūgums ierasties 10 līdz 15 minūtes pirms pasākumu sākuma, saistībā ar drošības pasākumiem.

Zane Leimane
Vidzemes Augstskolas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.tālr. 26182244
e-pasts: zane.leimane@va.lv
www.va.lv

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016