Valmieras pilsētas pašvaldībā viesosies Vidzemes Augstskolas studenti | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Valmieras pilsētas pašvaldībā viesosies Vidzemes Augstskolas studenti

Ziņa pievienota - 05.11.2012
valmiera_01_a.jpg

Otrdien, 6. novembrī, no plkst. 12:00 Valmieras pilsētas pašvaldībā notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studentu mācību ekskursija, kuras mērķis ir iepazīstināt studentus ar pašvaldības darba specifiku, Valmieras pilsētas pašvaldības speciālistu darbu un pilsētā īstenotajiem projektiem.
ViA docents Dr. Visvaldis Valtenbergs: „Ar ekskursijas palīdzību mudinu Vidzemes Augstskolā studējošo interesi par sabiedriskajiem procesiem Valmierā, stiprinot viņu spēju uz līdzdalību un līdzatbildību.”

Ekskursiju plkst. 12:00 ar uzrunu un prezentāciju par pašvaldības darbu un pilsētas attīstību atklās Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis. Savukārt plkst. 13:00 sāksies studentu tikšanās ar pašvaldības struktūrvienību vadītājiem, kas notiks sešās grupās, paralēli apmeklējot Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļu, Apmeklētāju pieņemšanas centru,    Informācijas tehnoloģiju nodaļu, Attīstības un projektu vadības nodaļu, Valmieras pilsētas Būvvaldi un Finanšu dienestu.

Studentiem jau iepriekš ir jāsagatavo jautājumi un ieteikumi struktūrvienību vadītājiem. Ekskursijas laikā jaunieši ziņojumu veidā sociālajā tīklā „Twitter” dalīsies ar savu pieredzi (hashtag #ekskursija). Noslēgumā studentu grupas izstrādās video par savu pieredzi. Aktīvākajām un labākajām grupām vairākās nominācijās tiks pasniegtas piemiņas balvas no Valmieras pilsētas pašvaldības.
Ekskursija tiek rīkota V.Valtenberga Sabiedrības pārvaldes kursa ietvaros, tajā piedalīsies aptuveni 40 1. kursa studiju programmu Komunikācijas un sabiedriskas attiecību un Mediju studiju un žurnālistikas studenti.

Informāciju sagatavoja:
Normunds Mihailovs
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciālists
Mob. tel.: 22499506
normunds.mihailovs@valmiera.lv

 



	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016