Zinātnieki un uzņēmēji aicināti uz semināru par Horizon 2020 projektu konkursu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Zinātnieki un uzņēmēji aicināti uz semināru par Horizon 2020 projektu konkursu

Ziņa pievienota - 10.02.2015

Video ieraksts:

Prezentācijas:


16. februārī Vidzemes Augstskolā, Tērbatas ielā 10, auditorijā T106 plkst. 10.00 norisināsies Valsts izglītības attīstības aģentūras organizēts seminārs par Horizon 2020 projektu konkursu atvērtajām tematikām programmās „Izcilības izplatīšana un dalības paplašināšana”, „Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT)”, „Klimata politika, vide, resursu efektivitāte un izejvielas”, „Droša sabiedrība – Eiropas un tās iedzīvotāju brīvības un drošības aizsargāšana” un par COST programmas aktivitātītēm.

Seminārs tiek rīkots sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu.

Pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar Eiropas Savienības programmas Horizon 2020 dalības noteikumiem, vairākiem aktuāliem projektu konkursiem, un secinājumiem par 2014.gada projektu konkursu pieteikumiem. Papildus, seminārā tiks sniegta arī informācija par COST programmas aktualitātēm.

H2020 ir Eiropas Savienības (ES) pētniecības un inovācijas programma laika periodam no 2014. līdz 2020. gadam. Tā ir ietvara programma, kurā ir apvienotas trīs iepriekšējā ES aktivitātes - Pētniecības un tehnoloģiskās attīstības 7. Ietvara programma, ar inovāciju saistītā daļa no Konkurētspējas un inovācijas ietvara programmas un Eiropas Inovācijas un tehnoloģiju institūts. Septiņos gados Horizon 2020 dažādu aktivitāšu atbalstam tiks tērēti aptuveni 80 miljardi eiro. Programmas mērķis ir nodrošināt Eiropas Savienībai vadošo vietu pasaulē pētniecības, inovācijas un tehnoloģiju jomā, radītu izaugsmi un palielinātu nodarbinātību Eiropā.

Horizon 2020 ir izstrādāta, lai palīdzētu īstenot labas idejas, pārvēršot tās tirgū konkurētspējīgos produktos un pakalpojumos. Tajā ir uzsvars uz saites veidošanu starp pētniecību un inovāciju. H2020 ir trīs galvenās prioritātes - ekselenta zinātne, līderība rūpnieciskās tehnoloģijās un sabiedrības problēmu risināšana.

Dalība seminārā ir bez maksas.

Visi interesenti aicināti piedalīties!

Pasākumam tiks nodrošināta arī tiešraide internetā, pēc tam to varēs noskatīties augstskolas mājaslapā.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016