Zināmi 2013.gada pavasara semestra maģistra studiju programmas "Sociotehnisku sistēmu modelēšana" mērķstipendijas saņēmēji | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Zināmi 2013.gada pavasara semestra maģistra studiju programmas "Sociotehnisku sistēmu modelēšana" mērķstipendijas saņēmēji

Ziņa pievienota - 31.01.2013

Vidzemes Augstskolas (ViA) profesionālās maģistra studiju programmas „Sociotehnisku sistēmu modelēšana” labākie studenti saņēmuši 300 latu ikmēneša stipendijas. Pavasara semestrī piešķirtas trīs ikmēneša stipendijas 300 latu apmērā.

Stipendijas saņēmuši Inženierzinātņu fakultātes „Sociotehnisku sistēmu modelēšanas” maģistrantūras profesionālās studiju programmas 1.kursa studenti Māra Rudīte, Kaspars Pabērzs un Gatis Blūms.

Studenti ir gandarīti par finansiālo atbalstu studijām un plāno līdzekļus tērēt dažādiem ar studijām un profesionālo darbību saistītiem mērķiem, tostarp, papildus profesionālās literatūras iegādei no ārvalstīm un ar profesiju saistītu papildu maksas kursu apguvei.

Mērķstipendiju projektu ViA īsteno ar Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējuma atbalstu. Tā nolūks - sekmēt augsti kvalificētu speciālistu sagatavošanu inženierzinātņu nozarē un palielināt augsti kvalificētu personu skaitu ar izglītību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.

Mērķistpendijas studiju programmas studentiem piešķirtas Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta finansētā projektā "Atbalsts maģistra studiju programmas "Sociotehnisku sistēmu modelēšana" īstenošanai Vidzemes Augstskolā". Projekts atbalstīts ESF apakšaktivitātē Nr. 1.1.2.1.1. "Atbalsts maģistra studiju programmas īstenošanai". Šīs arī ir pēdējās stipendijas, kuras tiek piešķirtas šī projekta ietvaros, jo projekts noslēdzas 2013.gada 30.jūnijā.

Informāciju sagatavoja:

Maija Sedleniece

projekta vadītāja

maija.sedleniece@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016