Wunderkraut Latvia dāvina studentiem ūdeni | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
VALMIERA GLASS VIA grauj FK Smiltene/BJSS
Svētdien,22.aprīlī, Smiltenes Tepera stadionā tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas 2.kārtas spēle, kurā savā starpā...
24.04.2017
Vidzemes Augstskolā norisināsies pirmais starptautiskais virtuālās un papildinātās realitātes “Hackathon”
            No 28. līdz 30. aprīlim Vidzemes Augstskolā (ViA) notiks pirmais starptautiskais “Hackathon” Baltijas...
21.04.2017
Vai Krievijas medijiem Latvijā ir “brālēni”?
Daudzi Krievijas mediji cieši seko līdzi arī notikumiem Latvijā. Savu speciālkorespondentu Rīgā ne visi var atļauties,...
21.04.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pirmo reizi LBL2 finālā
              „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”  otrdien, 18.aprīlī, aizvadīja LBL2 mājas spēli pret BK „Ķekavu”....
20.04.2017

Wunderkraut Latvia dāvina studentiem ūdeni

Ziņa pievienota - 04.01.2017

Uzņēmums “Wunder Latvia” sarūpējis pārsteigumu Vidzemes Augstskolas (ViA) studentiem, lai tiem Jaunajā gadā netrūktu ūdens, ar ko veldzēt ķermeni un uzturēt prātu možu. Ar uzņēmuma atbalstu ViA Inženierzinātņu fakultātes ēkā uzstādīta dzeramā ūdens iekārta un visa gada garumā studentiem tiks nodrošināts tīrs dzeramais ūdens. Turklāt sadarbībā ar ViA Studentu valdi plānots vērst studentu uzmanību uz dažādām aktuālām ar ūdeni saistītām problēmām, kā arī kopīgi atzīmēt Pasaules ūdens dienu.

Ūdens ir visa dzīvā sākums. Apmēram 70% cilvēka organisma veido ūdens, tikpat liels daudzums ūdens sedz mūsu planētu. Cilvēks var izdzīvot līdz pat 14 dienām bez ēdiena, bet mazāk kā nedēļu - bez ūdens, turklāt pat neliels ūdens daudzuma samazinājums organismā izraisa būtisku fizisko un intelektuālo rādītāju pasliktināšanos.

“Šajā svētku laikā vēlējāmies izdarīt ko labu un vienlaikus noderīgu. Mēs ticam labām lietām un tam, ka labie darbi atmaksājas. Katram veikumam ir ietekme uz sabiedrību un vidi mums apkārt. “Wunder” lielākā vērtība ir tā darbinieki. Tā kā ViA inženierzinātņu studentos redzam savus nākamos kolēģus, vēlamies parūpēties par viņu labsajūtu jau tagad,” atzīst “Wunder Latvia” vadītājs Ernests Gabrāns.

“Wunder Latvia” ir Vidzemes Augstskolas studentu dibināts informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas savu darbību uzsāka 2008. gadā kā pirmais tikai ar Drupal atvērtā koda sistēmu strādājošais uzņēmums Latvijā. Šodien “Wunder Latvia” ar birojiem Rīgā un Valmierā ir daļa no starptautiskā uzņēmuma “Wunder”, kas darbojas piecās Eiropas valstīs, apvienojot vairāk nekā 100 digitālo risinājumu ekspertus.

 

Papildu informācija:

Zane Ābelīte-Medne

Wunder Latvia, Purva iela 12a, Valmiera

zane.abelite@wunder.io

+371 277 27 972	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017