Visi aicināti uz atvērto vieslekciju ciklu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Visi aicināti uz atvērto vieslekciju ciklu

Ziņa pievienota - 22.04.2014

23. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 12.00 Vidzemes Augstskolā (ViA) uz vieslekciju un diskusiju par lobismu ES aicina Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete (Eiropas Tautas partija - Kristīgie Demokrāti), kurā piedalīsies arī ViA Pārvaldības studiju virziena docētājs, Dr.sc.pol. Visvaldis Valtenbergs un ViA rektors, Dr.hist. Gatis Krūmiņš.

Turpinājumā no plkst. 12:00 līdz 13:00, piedaloties Sandrai Kalnietei, diskusija "Sabiedrības loma pašreizējās ģeopolitiskās situācijas stabilizēšanā". To vadīs Zemessardzes pulkvežleitnants, Zemessardzes 22. kājnieku bataljona komandieris Māris Tūtins. Diskusijā tiks skarta Zemessardzes loma un reālās iespējas Latvijas drošības stiprināšanā šī brīža ģeopolitiskajā situācijā, kā arī jautājumi - ko ikkatrs Latvijas iedzīvotājs var darīt Latvijas drošības labā, modernās kara metodes - informācijas operācijas, psiholoģiskā ietekmēšana u.c. jautājumi. Abas vieslekcijas notiks V. Valtenberga Eiropas politisko sistēmu studiju kursa ietvaros.

Savukārt no plkst. 15.00 līdz 16.00, Jauno politologu skolas ietvaros, sadarbībā ar Valmieras Valsts ģimnāziju, notiks Dr.hist. Kaspara Zeļļa vieslekcija “Propaganda: teorija, vēsture un izpētes problēmas”

K. Zellis ir pētnieks LU Filozofijas un socioloģijas institūtā un viesdocents Rēzeknes Augstskolā. 2011. gadā ieguvis vēstures doktora grādu par pētījumu “Nacionālsociālistiskās Vācijas okupācijas režīma propaganda Latvijā 1941 -1945”. Pētnieks ir vairāku publikāciju autors un recenzents, kas saistītas ar tādām tēmām kā ideoloģija, totalitārisms, mediji, sociālā vēsture, propaganda, sociālā atmiņa un kultūras vēsture.

Visas lekcijas ir atvērtas, un uz tām aicināts ikviens interesents. Norises vieta - auditorija C311.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016