Vidzemes Augstskolu apmeklē Azerbaidžānas pilsētu un rajonu vadītāju delegācija | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolu apmeklē Azerbaidžānas pilsētu un rajonu vadītāju delegācija

Ziņa pievienota - 08.09.2014
Šodien Valmieras apmeklējuma laikā Vidzemes Augstskolas jaunajā Inženierzinātņu kompleksā viesojās Azerbaidžānas Sijezenes un Hizi rajonu un pilsētu vadītāji, kā arī Azerbaidžānas Nacionālās ciemu padomju asociācijas pārstāvji, lai iepazītos ar augstskolu un apspriestu sadarbības iespējas augstākās izglītības jomā.  
 
Pēc iepazīšanās ar jauno ēku augstskolas rektors Gatis Krūmiņš Azerbaidžānas viesiem sniedza ieskatu augstskolas studiju programmās, starptautiskās sadarbības veidos, kā arī iespējās studentiem, tai skaitā Azerbaidžānas, studēt Vidzemes Augstskolā, izmantojot tādas apmaiņas programmas kā ERASMUS, ERASMUS+, ERASMUS Mundus/EFFORT. Šobrīd augstskolā no Azerbaidžānas studē viena studente. 
 
Vizītes laikā viesi apmeklēja arī Valmieras valsts ģimnāziju, Valmieras mūzikas skolu, Vidzemes Olimpisko centru, kā arī uzņēmumus SIA „Valpro”, SIA „Valmieras Mēbeles”, AS „Valmieras Piens”, LPKS „Vidzemes agroekonomiskā kooperatīvā sabiedrība” un SIA „ZAAO”. Tāpat delegācija devās nelielā ekskursijā pa Valmieru, apskatot pilsētas ainaviskākās vietas un objektus, kā arī iepazinās ar Valmieras paveikto, īstenojot energoefektivitātes celšanas projektus.
 
Ar mērķi stiprināt abu pilsētu sadarbību, rīt Valmieras pilsētas pašvaldības un Azerbaidžānas Republikas Sijezenes rajona starpā tiks parakstīts sadarbības līgums.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016