Vidzemes Augstskolas Studentu apvienībai jauns prezidents | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienībai jauns prezidents

Ziņa pievienota - 08.05.2014

ViASA ar patiesu prieku paziņo, ka biedru sapulce rezultējusi ar pozitīvu un sen gaidītu iznākumu – ir ievēlēts jauns prezidents. ViASA vadītāja pienākumus ar š.g. 6. maiju no līdzšinējās prezidentes Vitas Štrobinderes pārņems Ritvars Bogdanovičs.

Ritvars Bogdanovičs ir Pārvaldības un inovāciju studiju programmas 3. kursa students, kurš sava amata izpildes laikā izvirzījis sekojošas prioritātes: jaunu  ViASA  aktīvistu  piesaistīšana, komunikācijas  ar  citām  Vidzemes  Augstskolas  struktūrvienībām uzlabošana, atbalsta sniegšana studentu  iniciatīvām  un  projektiem, aktīvāka komunikācija ar studentu pārstāvjiem fakultāšu domēs, senātā un satversmes sapulcē un komunikācijas  starp  studentiem  un  ViASA  uzlabošana.

Par Ritvaru nobalsoja 56 no 80 balstiesīgajiem, kas bija ieradušies uz Biedru sapulci, savukārt par otru kandidāti, Komunikāciju un sabiedrisko attiecību 1. kursa studenti Veru Grāvīti – 21. 3 biedri no balsojuma atturējās.

Līdz ar prezidenta ievēlēšanu tika pieņemti arī jaunie Studentu Apvienības statūti. Par tiem balsojums vienprātīgs – visi 80 biedri balsoja „par”.

ViASA vēl jaunajam prezidentam spēku un motivāciju savu mērķu sasniegšanai, veiksmīgu sadarbību gan ar augstskolu, gan citām saistītajām institūcijām, daudz jaunu, inovatīvu ideju kā arī drosmi studentu interešu pārstāvēšanai un neaizmirstamu pieredzi!	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016