Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība aicina ziedot Valmieras Dzīvnieku patversmei | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība aicina ziedot Valmieras Dzīvnieku patversmei

Ziņa pievienota - 28.11.2013

Vakar, 27. novembrī aizsākas Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības (ViASA) organizētā ziedojumu akcija „Uzdāvini Ziemassvētkus”, kuras laikā Valmieras pilsētas iedzīvotāji ir aicināti palīdzēt Valmieras Dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

Līdz ar aukstumu un pirmo sniegu daudziem sirdīs jau radušās pirmās Ziemassvētku noskaņas. ViASA sadarbībā ar BK ViA vēlās šos svētkus šogad padarīt vēl jaukākus un siltākus, tāpēc uzsāk ziedojumu akciju. Sākot ar šodienu līdz pat 11.decembrim pilsētas iedzīvotājiem ir iespēja ziedot Valmieras dzīvnieku patversmei . Ziedojumu kastītes ir uzstādītas trīs pilsētas vietās – Vidzemes Augstskolas (ViA) administrācijā , T/C Rimi veikalā Mājas Mīlulis un T/C Valleta veikalā Dino Zoo Centrs. Ziedot būs iespējams arī BK ViA mājas spēlē 10. decembrī plkst.20.00 Valmiera 5.vidusskolā.  Iedzīvotāji ir aicināti atbalstīt akciju ne tikai finansiāli, bet arī, ziedojot dzīvniekiem barību , segas, un citas nepieciešamās lietas, tās nogādājot ViA administrācijā.

ViASA prezidente Vita Štrobindere stāsta: „ Ziemassvētki ir ģimenes, mīlestības un dāvināšanas laiks. Diemžēl, ne visiem šos svētkus izdodas pavadīt ģimenes lokā un izjust beznosacījuma mīlestību. Vēlamies aicināt iedzīvotājus kļūt par vienu ģimenes locekli bagātākus un pieņemt kādu no patversmes iemītniekiem, kas noteikti jūs mīlēs vairāk kā pats sevi. Ja dažādu apstākļu dēļ tas nav iespējams, lūgums ir palīdzēt šiem dzīvniekiem, nodrošinot tiem pēc iespējas labākus dzīves apstākļus! „

Akcijas noslēgums paredzēts 11. decembrī ViA labdarības koncertā „ Uzdāvini Ziemassvētkus” , kas notiks Valmieras Kultūras centrā plkst. 18.00. Tajā uzstāsies ViA studenti un darbinieki, kuri laipni aicina ierasties uz koncertu visus Valmieras pilsētas iedzīvotājiem.

Līdzīgu akciju ViASA sadarbībā ar BK ViA rīkoja jau pērn, kad nedēļas laikā Vidzemes Augstskolā tika savākti 20 Ls, kā arī dažādas noderīgas lietas dzīvnieku aprūpei.

 

Informāciju sagatavoja:

Ritvars Bogdanovičs
Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības
Ārējas komunikācijas virziena vadītājs
Mob.tel. 22383439
E-pasts: viasa(at)va.lv

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016