Vidzemes Augstskolas studenti piedāvā radošus risinājumus uzņēmējiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas studenti piedāvā radošus risinājumus uzņēmējiem

Ziņa pievienota - 23.05.2016

Trešdien, 25. maijā, plkst.12:00 Vidzemes Augstskolā T106 auditorijā (Tērbatas ielā 10) norisināsies Vidzemes Augstskolas (ViA) Inovāciju laboratorijas I-LAB pirmās sezonas noslēguma pasākums. Tajā savus izstrādātos risinājumus uzņēmumiem prezentēs Vidzemes Augstskolas studentu komandas, kā arī viesi no Igaunijas Mākslas akadēmijas.

Noslēguma pasākumā komandas uzstāsies ar savu izstrādāto risinājumu prezentācijām, sacenšoties par labākās komandas titulu. Studentu veikumu komentēs un vērtēs ekspertu komanda, kuras sastāvā būs pārstāvji no Valmieras pašvaldības, Vidzemes Augstskolas, Transporta un sakaru institūta un pārstāvji no Igaunijas.

I-LAB aktivitātes tika uzsāktas 2016. gada februārī. Pirmajā I-LAB sezonā, trīs mēnešu garumā, darbojās piecas starpdisciplināras studentu komandas, kuras patstāvīgi un ar mentora un uzņēmumu pārstāvja atbalstu strādāja pie uzņēmumu izvirzītajiem izaicinājumiem. Paralēli darbam pie risinājumu izstrādes, komandas papildināja savas zināšanas tādās jomās kā radošums, laika plānošana, prezentācijas prasmes un citās. Studentu komandas sadarbojās četriem uzņēmumiem – SIA Aloja-Starkelsen, SIA Wunderkraut Latvia, SPORTident GmbH, NVO Valmieras novada fonds.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Pasākums norisināsies angļu valodā.

Vairāk informācijas par I-LAB: http://ej.uz/via_i_lab

I-LAB ir studentu - uzņēmēju – organizāciju sadarbības platforma izaicinājumu risināšanai, pielietojot radošu un inovatīvu pieeju. Aktivitātes norisinās viena studiju semestra ietvaros, kur uzņēmums vai organizācija piesaka problēmu/izaicinājumu, tiek izveidota starpdisciplināra studentu komanda, un tiek rasts problēmsituācijas risinājums - produkta vai pakalpojuma prototipa, rekomendāciju, vai citā formā.

Pasākums tiek realizēts ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+ projekta "Student innovation labs - a way to sustainable and socially responsible growth" atbalstu (Nr.2014-1-LV01-KA200-000521)	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016