Vidzemes Augstskolas studenti gūst panākumus TAVA zinātniski pētniecisko darbu konkursā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas studenti gūst panākumus TAVA zinātniski pētniecisko darbu konkursā

Ziņa pievienota - 14.12.2013

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) izsludinātajā „Studentu zinātniski pētniecisko darbu konkursā 2013” godalgoto otro vietu ieguva ViA studente Silvija Stafecka par maģistra darbu „Latvijas motivējošā tūrisma tirgus Eiropā un rekomendācijas eksporta uzņēmumiem”, darba vadītājs Andris Klepers.

Pārējie augstskolas studenti - Malvīne Vernera par gada projektu (GP) „Latvijas kā tūrisma galamērķa tēls ārzemju ceļotāju skatījumā tripadvisor.com diskusiju forumā” (darba vadītāja Ilze Grīnfelde), Rita Bringa par GP „Ekskursijas maršruts „Ko dzied gaiļi Vecrīgā”” (darba vadītāja Linda Lotiņa), Jānis Eicēns par GP „Fotoattēla izmantošana Latvijas tūrisma piedāvājumā” (darba vadītājs Andris Klepers), Liene Kārkle par studiju darbu „Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu saraksti kā kultūras mantojuma saglabāšanas līdzeklis. Cēsu novada piemērs” (darba vadītājs Jānis Kalnačs), Marta Ūdre par studiju darbu „Rīgas kā starptautiska galamērķa izvērtējums, ceļojot kopā ar mājdzīvniekiem” (darba vadītājs Ilgvars Ābols) un Ilze Sauša par studiju darbu „Pētījums par Baltijas valstu ceļu resursiem - pašreizējo situāciju, izmantošanas iespējām tūrismā” (darba vadītājs Juris Smaļinskis) ieguva atzinības par piedalīšanos.

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) izsludinātais „Studentu zinātniski pētniecisko darbu konkurss 2013” ir guvis plašu atsaucību. Kopumā tika iesniegti 22 darbi, no kuriem septiņus bija rakstījuši Vidzemes Augstskolas (ViA) studenti. Konkursā piedalījās studenti no biznesa augstskolas „Turība”, Latvijas Universitātes, Rēzeknes un Liepājas Universitātes. Balvas tika pasniegtas gadskārtējā sarīkojumā „Latvijas tūrisma forums 2013”.
 
Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas tūrisma nozares izpēti un analīzi, veicināt studentu zinātniski pētniecisko darbību tūrisma jomā. Konkursā iesniegtajos darbos tika apskatītas tūrisma nozarei aktuālas tēmas. Visaugstāk tika novērtēti tie darbi, kuru autori centās sniegt priekšlikumus vai ieteica metodes, kas noderētu plašākam nozarē strādājošo lokam.

Foto no TAVA mājaslapas	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016