Vidzemes Augstskolas studenti cīnīsies par uzvaru pirmajā futbola turnīrā “TestDevLab” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas Studentu valdes Vides virziena rīkots konkurss “Iemūžini zaļu mirkli”
Vidzemes Augstskolas studentu apvienības Vides virziens rīko foto un video konkursu Vidzemes Augstskolas darbiniekiem...
08.12.2016
Tautas Harmonijas Centrā notiks improvizācijas vakars “Mēs atradām jumtu”
Sestdien, 10. decembrī, pulksten 18:00 Tautas Harmonijas Centrā notiks Vidzemes Augstskolas improvizācijas teātra „...
05.12.2016
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” gūst 20 tālmetienus sagraujot Rīga/DSN
   Piektdien, 2.decembrī, Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas ietvaros „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”...
05.12.2016
Salvis Poišs - Exigen Services Latvia un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda ikgadējās stipendijas saņēmējs
Ceturtdien, 1. decembrī, tika apbalvots Vidzemes Augstskolas 4. kursa students Salvis Poišs, kurš saņems uzņēmuma...
01.12.2016

Vidzemes Augstskolas studenti cīnīsies par uzvaru pirmajā futbola turnīrā “TestDevLab”

Ziņa pievienota - 21.10.2016

Piektdien, 28. oktobrī, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks “TestDevLab” futbola turnīrs, kurā studentu veidotās komandas cīnīsies par galveno balvu – uzvarētāju kausu.

Strauji augošais informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmums “TestDevLab” ne vien piedāvā iespēju Vidzemes Augstskolas studentiem kļūt par praktikantiem un darba ņēmējiem, bet atbalstīja studentu iniciatīvu par sporta pasākuma izveidi. Tā sadarbojoties ar Vidzemes Augstskolas Studentu apvienību tapa futbola turnīrs, kurā dalību ņems ne vien ViA esošie studenti un absolventi, bet arī valmierieši, studentu draugi un paziņas.  Komandas sastāvēs no 5 līdz 8 cilvēkiem, kurās var tikt un netikt iekļautas daiļā dzimuma pārstāves.

Futbola turnīra mērķis ir veidot dažādību piedāvātajās aktivitātēs studentiem, kā arī saliedēt tos un kopā aktīvi pavadīt laiku.

Kā atzīst viens no TestDevLab līdzdibinātājiem Ervīns Grīnfelds:”Mēs esam priecīgi par šādu sportisku aktivitāti uzsākt savu sadarbību ar Vidzemes Augstskolu. Strādājot IT jomā daudz laika sanāk pavadīt sēžot pie datora, tāpēc jo īpaši svarīgi ir atcerēties regulāri izkustēties. Mūsu darbinieki izmanto dažādas fitnesa aproces un viedpulksteņus, tomēr tas nedod tādu sportisku kā īsta futbola spēle. Tāpēc šobrīd aktīvi trenējamies un ar nepacietību gaidām kopīgo TestDevLab un Vidzemes Augstskolas studentu apvienības nakts futbola turnīru.”

“Ir liels prieks, ka mūsu sportiskās aktivitātes atbalsta ne tikai Vidzemes Augstskola, bet arī jauni, strauji augoši un inovatīvi uzņēmumi! Prieks, ka tieši TestDevLab ir pirmais šāda veida sadarbības partneris un arī paši ņem aktīvu līdzdalību un piedalās turnīrā. Loģiski, ka futbols ir tieši pirmais sporta veids mūsu turnīrs, kā nekā tas ir sporta karalis un vienmēr sniedz ārkārtīgi daudz dažādu emociju. Ceru, ka arī šis turnīrs būs tikai ar pozitīvām un jautrām emocijām piepildīts, lai gan IT uzņēmēji, gan studenti, gan Valmieras iedzīvotāji labi pavadītu laiku un atcerētos TestDevLab futbola turnīru tikai ar patīkamām atmiņām” saka Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienības Sporta virziena vadītāja Sanda Iesalniece.

Turnīrs norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā, 28. oktobrī. Sākums plkst. 21:00. Skatīties turnīru aicināts ikviens interesents bez maksas.

Pieteikšanās līdz 25.oktobrim, rakstot uz viasa.sports@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016