Vidzemes Augstskolas studente veicina projekta „Vienots Baltijas jūras reģions” atpazīstamību | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas studente veicina projekta „Vienots Baltijas jūras reģions” atpazīstamību

Ziņa pievienota - 18.09.2013

Dita Dzene ir Vidzemes Augstskolas (ViA) profesionālās bakalaura studiju programmas „Mediju studijas un žurnālistika” 4.kursa studente. Kā daudzi citi ViA studenti, viņa izmantoja savu vasaras brīvlaiku, lai gūtu praksi, strādājot kādā ārvalstu uzņēmumā.

Ditas izvēle bija par labu uzņēmumam „Forum Virium”, kas ir viens no projekta „Vienots Baltijas jūras reģions” (ONE Baltic Sea Reagion – ONE BSR) dalībniekiem. Projekta mērķis ir investīciju, talantu un tūristu piesaiste, veidojot vienotu reģiona identitāti un palielinot tā konkurētspēju. Tajā iesaistījušās desmit Baltijas jūras reģiona valstis, to dažādi uzņēmumi, organizācijas un institūcijas, tostarp arī ViA.

Aprakstot savus darba pienākumus, Dita stāsta: „strādāju ar vairākiem projektiem vienlaicīgi, kas arī bija diezgan liels izaicinājums. Darbojos stadi.tv, medijā, kas vērsts uz Helsinkiem un to notikumiem. Bija gan jāfilmē, jāmontē un jāfotografē. Biju atbildīga par projekta ONE BSR sociālajiem medijiem, bija jārada jaunas idejas, jākomunicē ar projekta partneriem un jāatrod iespējas, kā šo projekta ideju padarīt visiem interesantu un saistošu. Projekta ideja viennozīmīgi ir liels izaicinājums visām valstīm – atrast vienotības sajūtu un izprast, vai vispār pastāv tāda viena identitāte un vai to ir nepieciešams meklēt.”

Viņa atzīst, ka šī pieredze noteikti ir ļāvusi saprast, kas ir tas mediju un komunikācijas lauks, kas interesē visvairāk, un, runājoties ar dažādiem cilvēkiem, tā ir bijusi iespēja uzzināt par mediju vides situāciju Somijā un skandināvu valstīs kopumā, kas arī šobrīd ir ietekmējis tālākos nākotnes plānus. Tāpēc Dita iesaka arī citiem studentiem: „nepadoties un meklēt prakses vietas pat tad, ja pēc cītīgas 2 mēnešu meklēšanas nekas neatrodas un neviens neatbild, jo beigās jums atbildēs tieši tie, kur jums būs lemts aizbraukt un būsiet ieguvuši lielisku pieredzi, kas pavisam noteikti paplašinās skatījumu uz dzīvi un atļaus būt vēl daudz drosmīgākiem kā jebkad iepriekš.”

Foto no Ditas Dzenes personīgā arhīva.
 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Stīpniece
Projekta „OneBalticSeaRegion”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
ieva.stipniece(at)va.lv
Tālr.: 64250853, 20218414    
 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016