Vidzemes Augstskolas studente iegūst stipendiju studijām Viskonsīnas Universitātē ASV | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas studente iegūst stipendiju studijām Viskonsīnas Universitātē ASV

Ziņa pievienota - 13.03.2014

Vidzemes Augstskolas profesionālās bakalaura studiju programmas “Mediju studijas un žurnālistika” 2. kursa studente Lote Lārmane ieguvusi Dr. Ainas Galējas stipendiju studijām Viskonsīnas Universitātē Oklērā (University of Wisconsin- Eau Claire), ASV.

Stipendija ( ~ 28 000 USD) sedz visus studiju, dzīvošanas un apdrošināšanas izdevumus ASV 2014./2015. ak. gadam. Stipendija paredzēta esošajiem bakalaura studentiem vai viena papildu gada studijām ASV.

“Ja gribu sevi pierādīt kā spēcīgu žurnālisti, nepieciešama dažāda pieredze, arī tāda, kas ir ārpus manas komforta zonas, piemēram, māju pamešana uz desmit mēnešiem, lai mācītos otrā pasaules malā. Pieteicos stipendijai, jo cerēju šādu pieredzi iegūt,” savu motivāciju pieteikties stipendijai pamato Lote Lārmane.

Kā galvenos ieguvumus no studijām Viskonsīnā studente uzskaita iespēju kļūt patstāvīgai, iepazīt starptautiskās žurnālistikas praksi, izgaršot ASV kultūru un angļu valodas lietošanu diendienā. “Paldies Dr. Ainai Galējai par šo iespēju es diemžēl vairs nevaru pateikt, tā nu mana neizmērojamā pateicība plūst profesora Pauļa Lazdas un profesores Irēnes Lazdas virzienā. Lai arī man ir žēl pamest Latviju un Vidzemes Augstskolu uz veselu gadu, ir laiks paplašināt savu redzesloku,” par doto iespēju pateicas Lote.

Kopš 1992. gada Dr. Ainas Galējas stipendiju programmas ietvaros Viskonsīnas Universitātē studējuši jau 60 studenti no Latvijas. 2008.gadā Dr. A.Galēja saņēma Latvijas Lepnuma balvu nominācijā Mecenāts.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016