Vidzemes Augstskolas komunikācijas un mediju studenti varēs iegūt arī Ķīles Augstskolas diplomu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas komunikācijas un mediju studenti varēs iegūt arī Ķīles Augstskolas diplomu

Ziņa pievienota - 20.01.2015

Vidzemes Augstskolas (ViA) komunikācijas un mediju studiju virziens turpmāk īstenos dubultā grāda programmu kopā ar Ķīles Augstskolu (Kiel University of Applied Sciences) Vācijā. Dubultā grāda līgums paredz, ka abas augstskolas pilnībā atzīst partnera studiju programmas attiecīgajā nozarē, un diplomu piešķirs, ja students partnera augstskolā būs pavadījis divus semestrus jeb vienu pilnu akadēmisko gadu.

Pēc studiju beigām studentiem būs daudz lielākas iespējas turpināt studijas maģistra programmās Vācijā, kā arī Vācijas diploms var noderēt darba meklējumos gan Latvijā, gan ārvalstīs. Abu augstskolu studentiem dubultā grāda programma, izmantojot Erasmus, ir iespēja ne tikai iegūt vienā studiju periodā divu augstskolu diplomus, bet arī pamatīgu dzīves pieredzi citā valstī. Bakalaura darba izstrādi vadīs divi abu augstskolu docētāji.

„Ar Ķīles augstskolas pārstāvjiem tikāmies novembra beigās, viņi iepazinās un bija ļoti apmierināti ar mūsu telpām, aprīkojumu, bibliotēku. Uzteica studentu iespējas strādāt bibliotēkā un auditorijās,” stāsta ViA Komunikācijas un mediju virziena direktore Agnese Karaseva. Ķīles Augstskola šādu sadarbību veido, lai vairāk ieinteresētu un mudinātu vācu studentus iepazīt citas valstis, apgūt citu valstu kultūru un valodu, vienlaicīgi arī turpinot izglītību. „Ķīle mērķtiecīgi uzrunāja tieši mūs pēc rūpīgas visu Latvijā īstenoto komunikācijas programmu izpētes. Mūsu stiprā puse izrādījās profesionālās studiju programmas, kā arī tas, ka Vidzemes Augstskola atrodas reģionā, ir aktīva Erasmus programmas dalībniece, un mums ir liela starptautiskās sadarbības pieredze,” atklāj A. Karaseva.

Ķīles Augstskola  ir dibināta 1969. gadā, apvienojot vairākas tehniskās skolas un inženierzinātņu koledžas. Šobrīd augstskola piedāvā 35 bakalaura un maģistra studiju programmas, tajā studē aptuveni 7100 studenti. Ķīles Augstskola ir lielākā augstākās izglītības iestāde Šlēsvigas-Holšteinas federālajā zemē Vācijas ziemeļos, dubultā grāda programmu līgums tai ir arī ar Voldas augstskolu Norvēģijā.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016