Vidzemes Augstskolas absolventu pulkam Ziemas izlaidumā pievienojas 53 nozares profesionāļi | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas absolventu pulkam Ziemas izlaidumā pievienojas 53 nozares profesionāļi

Ziņa pievienota - 13.02.2016

Valmieras Kultūras centrā 13. februārī tika atzīmēti Vidzemes Augstskolas (ViA) Ziemas izlaiduma svētki, absolventu pulkam pievienojoties 53 nozares profesionāļiem. Par tradīciju kļuvušais Ceļa maizes pasākums pulcēja absolventus, augstskolas vadību un docētājus, kur sirsnīgus atvadu vārdus un laba vēlējumus neformālā gaisotnē.

Šī gada ViA Ziemas izlaiduma tēma bija “Debess spīdekļi”. Pasākumu caurvija galaktiku, zvaigznāju un debess spīdekļu tematika, kas tika radīta ar tehnoloģiju un dekorācijas elementu iesaisti. Pirmo reizi absolventi Ceļa maizes ietvaros vienojās kopīgā mandalas krāsošanā, dāvinot to kā piemiņas dāvanu Vidzemes Augstskolai. Izlaiduma svinīgajā daļā absolventus un viesus sveica Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums. 

Ziemas izlaidumā ViA absolvēja nozares profesionāļi, kas ieguvuši konkurētspējīgu augstāko izglītību – akadēmiskās zināšanas un praktiskās iemaņas bakalaura un maģistra līmenī. Tādējādi darba tirgu Vidzemes reģionā un Latvijas mērogā papildina speciālisti no tādiem studiju virzieniem kā Biznesa vadība, Tūrisms un atpūta un Informācijas tehnoloģijas. Visplašāk pārstāvētais studiju virziens absolventu vidū ir Tūrisms un atpūta, tā studiju programmas absolvējot 28 studentiem. Ziemas izlaidumā diplomus saņēma arī pirmie pieci Starptautiskās tūrisma pasākumu vadības (ITEM) studiju programmas absolventi, tajā skaitā arī viena studente no Lietuvas un viena no Igaunijas. ITEM programmas absolventi iegūva kopīgu divu valstu universitāšu – Vidzemes Augstskolas un Klaipēdas Universitātes - izdotu maģistra grādu.

Vidzemes Augstskolas absolventu vidū īpaši tika cildināti pieci absolventi, kas saņēmuši diplomu ar kvalifikāciju “Par izcilību”: Edmunds Jansons, Ieva Kalve, Mārcis Puriņš, Anna Šarova un Viktorija Jonušaite.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016