Vidzemes Augstskolas 9. studentu pētniecisko darbu konference iepazīstinās ar daudzpusīgiem pētījumiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolas 9. studentu pētniecisko darbu konference iepazīstinās ar daudzpusīgiem pētījumiem

Ziņa pievienota - 20.11.2015

Ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt Vidzemes Augstskolas (ViA) 9. studentu pētniecisko darbu konferenci, kas norisināsies 27. novembrī, plkst. 10:00 Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu korpusā, Tērbatas ielā 10, 123. auditorijā.

Konferences mērķis  ir veicināt studentu iesaistīšanos pētniecībā, sekmēt radošo spēju attīstību un studējošo profesionālo izaugsmi un noteikt labākos pētījumu autorus dažādās zinātņu nozarēs.

Dalībai studentu pētniecisko darbu konferencē ir pieteikti 15 pētnieciskie darbi no Vidzemes Augstskolas bakalaura un maģistra profesionālās augstākās izglītības studiju programmu pilna laika studentiem un absolventiem, kā arī viens Latvijas Universitātes studentes darbs, solot daudzpusīgas teorētisko un lietišķo pētījumu prezentācijas, kas stāstīs par aktuāliem jautājumiem un to piedāvātajiem risinājumiem gan valsts sektora uzņēmumos, gan par reģionāli nozīmīgām problēmām uzņēmējdarbībā un sabiedrībā.

Konferences darbs tiks organizēts divās sekcijās, vienā iekļaujot pētījumus, kas atklāj dažādus tūrisma aspektus, otrā – ekonomikas, komunikācijas un pārvaldības aktuālos jautājumus. Tūrisma nozares jautājumi aptver tādu tematiku kā velomaršrutu izveide, skeitborda produkta attīstība Latvijā, Gulbenes šaursliežu dzelzceļa līnijas izmantošanas iespējas tūrismā, jaunu pasākumu izstrādes koncepti, arī emociju loma tumšajā tūrismā.

Uzņēmējdarbības pētījumu laukā tiks prezentēts pētījums par Kultūras iesaisti uzņēmējdarbības attīstībā Cēsu pilsētā saistībā ar Vidzemes koncertzāles „Cēsis” darbības uzsākšanu un ViA absolventes Baibas Stikānes darbs “IT projektu vadība un projektu plānošanas sistēmas ieviešana uzņēmumā "Muuv”, kas jau saņēmis atzinību "Latvijas ekonomikas attīstības foruma" (LEAF) organizētajā konkursā LEAF Balva 2015. Komunikācijas tematiku raksturos pētījums par attālinātās komunikācijas sekmējošajiem un kavējošajiem faktoriem organizācijās. Tāpat tiks prezentēti pētījumi par mazo un vidējo pilsētu ekonomiskās attīstības iespējām un izaicinājumiem Latvijā un veselības veicināšanas pasākumiem darbavietās Valmierā.

Konferences darba kārtība tiks publicēta ViA mājaslapā www.va.lv. Labākie darbi tiks apkopoti Vidzemes Augstskolas studentu pētnieciskās konferences rakstu krājumā.  Katrs konferences dalībnieks saņems sertifikātu par piedalīšanos Vidzemes Augstskolas 9. studentu pētniecisko darbu konferencē, kur trīs konferences darbi tiks virzīti dalībai Vidzemes Augstskolas zinātniski praktiskajā seminārā. 

Studentu pētniecisko darbu konferences dienas kārtību skatīt šeit:

Failu pielikumi: 


	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016