Vidzemes Augstskola uzsāk jauno studiju gadu un atklāj zaļo pusdienošanas vietu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Iepazīsti Vidzemes Augstskolas darbinieku ikdienu. Piesakies “Ēnu dienai”
No 16. janvāra skolēniem ir iespēja pieteikties uz piedāvātajām uzņēmumu un iestāžu vakancēm, tai skaitā Vidzemes...
19.01.2017
Iepazīsti Valmieru Vidzemes Augstskolas pasniedzēju acīm
Vidzemes Augstskola (ViA) veidos rakstu sēriju, kas iepazīstinās ar ViA mācībspēkiem un viņiem īpaši mīļām vietām...
17.01.2017
Vidzemes Augstskola būtu gatava pārņemt RPIVA Cēsu filiāli
Vidzemes Augstskola (ViA) būtu gatava pārņemt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības (RPIVA) filiāli, kas atrodas...
16.01.2017
Pētniecisko diskusiju pēcpusdienu cikls Vidzemes Augstskolā
2017.gada pavasara semestra ikmēneša pētniecisko diskusiju pēcpusdienas katra mēneša pēdējā ceturtdienā plkst.16:00 ...
16.01.2017

Vidzemes Augstskola uzsāk jauno studiju gadu un atklāj zaļo pusdienošanas vietu

Ziņa pievienota - 01.09.2016

Studiju gada atklāšanas svētkus Vidzemes Augstskola (ViA) nosvinēja, ieskandinot ViA 20 gadu dzīres un kopā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu ZAAO svinīgi atklājot Valmieras zaļo pusdienošanas vietu, kas ir ieguldījums mūsu valsts simtgadei veltītajā vides iniciatīvā „100 darbi Latvijai”.

Studentus, mācībspēkus un darbiniekus ar jaunā studiju gada sākšanos sveica augstskolas dekāni Aigars Andersons un Ojārs Bāliņš, Latvijas Triatlona Federācijas Prezidents un Valmieras maratona organizators Vilnis Priedīti, kurš atzīmēja to cik svarīgi ir būt aktīviem, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks novēlēja studentiem izturību un veiksmi uzsākot jauno studiju gadu, savukārt ZAAO Vides izglītības projektu vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča izteica prieku par ViA pievienošanos labo vides darbu veicēju pulkam un uzsvēra, ka studiju laiks ir piemērots brīdis, kad nostiprināt savā ikdienā dabai draudzīgu dzīvesveidu. Iedvesmai un apņēmībai arī tālākiem vides darbiem, ZAAO pārstāve Vidzemes Augstskolai pasniedza īpašus darba cimdus, kuros augstskolas pārstāvji aicināti paveikt vēl ne vienu vien labu darbu vides sakārtošanai un saudzēšanai.

Svinīgi pārgriežot svētku lenti, Jānis Baiks un Arita Smalkā-Boriseviča atklāja vēl nebijušu pusdienošanas vietu Valmierā, brīvā dabā, kas ikvienam interesentam ir pieejama Cēsu ielā 4, pie Vidzemes Augstskolas. Pusdienošanas vietā ir izvietoti seši koku ēku celtniecības un ekobuvēs programmas studentu veidoti soliņi un divi galdi. Ikviens pusdienotājs varēs arī iepazīties ar zaļajiem padomiem par dabai draudzīgu atpūtu plakātā “Lasi skaļi un dzīvo zaļi”. Pusdienošanas vieta būs pieejama līdz brīdim, kamēr to atļaus laikapstākļi.

Darbs paveikts ZAAO vides iniciatīvā „100 darbi Latvijai”, kas aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts simtgadi paveikt kādu vērtīgu vides sakopšanas, labiekārtošanas vai izglītības darbu, lai Latvijas nozīmīgo jubileju mēs paši atzīmētu skaistā un baudāmā vidē.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017