Vidzemes Augstskola uzsāk jauno studiju gadu un atklāj zaļo pusdienošanas vietu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Salvis Poišs - Exigen Services Latvia un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda ikgadējās stipendijas saņēmējs
Ceturtdien, 1. decembrī, tika apbalvots Vidzemes Augstskolas 4. kursa students Salvis Poišs, kurš saņems uzņēmuma...
01.12.2016
“Augstskolu izaicinājumā” novembrī uzvar Vidzemes Augstskola
Novembrī Valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētajā akcijā “Augstskolu izaicinājums” uzvaras laurus plūca Vidzemes...
01.12.2016
Aizvadīta spraiga izbraukuma spēle starp „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un „BJSS Madona”
Foto: Emīls Vanags Trešdien, 30.novembrī, aizvadīta agresīva un spraiga Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas...
01.12.2016
Nenokavē iespēju studēt ASV!
Tiek izsludināts 24. gadskārtējais konkurss uz Dr. Ainas Galējas stipendijām Viskonsīnas Universitāte Oklērā, ASV (...
30.11.2016

Vidzemes Augstskola uzsāk jauno studiju gadu un atklāj zaļo pusdienošanas vietu

Ziņa pievienota - 01.09.2016

Studiju gada atklāšanas svētkus Vidzemes Augstskola (ViA) nosvinēja, ieskandinot ViA 20 gadu dzīres un kopā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu ZAAO svinīgi atklājot Valmieras zaļo pusdienošanas vietu, kas ir ieguldījums mūsu valsts simtgadei veltītajā vides iniciatīvā „100 darbi Latvijai”.

Studentus, mācībspēkus un darbiniekus ar jaunā studiju gada sākšanos sveica augstskolas dekāni Aigars Andersons un Ojārs Bāliņš, Latvijas Triatlona Federācijas Prezidents un Valmieras maratona organizators Vilnis Priedīti, kurš atzīmēja to cik svarīgi ir būt aktīviem, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks novēlēja studentiem izturību un veiksmi uzsākot jauno studiju gadu, savukārt ZAAO Vides izglītības projektu vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča izteica prieku par ViA pievienošanos labo vides darbu veicēju pulkam un uzsvēra, ka studiju laiks ir piemērots brīdis, kad nostiprināt savā ikdienā dabai draudzīgu dzīvesveidu. Iedvesmai un apņēmībai arī tālākiem vides darbiem, ZAAO pārstāve Vidzemes Augstskolai pasniedza īpašus darba cimdus, kuros augstskolas pārstāvji aicināti paveikt vēl ne vienu vien labu darbu vides sakārtošanai un saudzēšanai.

Svinīgi pārgriežot svētku lenti, Jānis Baiks un Arita Smalkā-Boriseviča atklāja vēl nebijušu pusdienošanas vietu Valmierā, brīvā dabā, kas ikvienam interesentam ir pieejama Cēsu ielā 4, pie Vidzemes Augstskolas. Pusdienošanas vietā ir izvietoti seši koku ēku celtniecības un ekobuvēs programmas studentu veidoti soliņi un divi galdi. Ikviens pusdienotājs varēs arī iepazīties ar zaļajiem padomiem par dabai draudzīgu atpūtu plakātā “Lasi skaļi un dzīvo zaļi”. Pusdienošanas vieta būs pieejama līdz brīdim, kamēr to atļaus laikapstākļi.

Darbs paveikts ZAAO vides iniciatīvā „100 darbi Latvijai”, kas aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts simtgadi paveikt kādu vērtīgu vides sakopšanas, labiekārtošanas vai izglītības darbu, lai Latvijas nozīmīgo jubileju mēs paši atzīmētu skaistā un baudāmā vidē.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016