Vidzemes Augstskolā uzņem Francijas institūta pārstāvjus | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolā uzņem Francijas institūta pārstāvjus

Ziņa pievienota - 04.02.2016

Šodien, 4. februārī, Vidzemes Augstskolā (ViA) viesojās pārstāvji no Francijas institūta ar mērķi iepazīt Vidzemes Augstskolu, kā arī apzināt iespējamos sadarbības virzienus.

Vizītes laikā Vidzemes Augstskolā viesojās Francijas vēstniecības padomnieks sadarbības un kultūras jautājumos un Francijas institūta direktors Žils Bonviāls (Gilles Bonnevialle), kā arī kultūras projektu koordinatore Dita Podskočija un komunikācijas koordinatore Florie Baelen.

Pārstāvji no Francijas institūta iepazinās ar Vidzemes Augstskolu un uzzināja par tās starptautisko iespēju piedāvājumu un starptautisko sadarbību. Tāpat vizītes laikā tika diskutēts par iespējamās sadarbības veidošanu – vieslektoru no Francijas piesaisti un Francijas kultūras un valodas popularizēšanu studentu un sabiedrības vidū. Tika apspriesta arī Vidzemes Augstskolas iesaiste projektā par krīzes komunikāciju mediju atspoguļojumā, kur varētu tikt iesaistīti Vidzemes Augstskolas docētāji un Komunikācija un mediji studiju virziena studenti.

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš atzīst: ”Ņemot vērā to, ka šobrīd pie mums studē 25 studenti no Francijas, gan sadarbības, gan Erasmus+ apmaiņas programmas ietvaros, plašāka sadarbības izvēršana ar Francijas institūtu ir loģiska. Tikšanās laikā ieskicējām virzienus, kādos sadarbību būtu iespējams attīstīt, kā arī rezumējot – abpusēji saredzam ilgtperspektīvu sadarbību.”

Francijas vēstniecības padomnieks sadarbības un kultūras jautājumos un Francijas institūta direktors Žils Bonviāls (Gilles Bonnevialle) vizītes laikā tikās arī ar apmaiņas studentiem no Esme Sudria universitātes Francijā, kas ViA studē Informācijas tehnoloģijas pavasara semestrī, daloties savā pieredzē un iespaidos par Latviju, tās iedzīvotājiem un kultūru, un iedvesmoja studentus, norādot, ka ar katru dienu viņiem Latvijā iepatiksies arvien vairāk un Latvijas iedzīvotāji ir draudzīgi un atsaucīgi pret visiem.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016