Vidzemes Augstskola uzņem EkoTekNord tīkla dalībniekus | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskola uzņem EkoTekNord tīkla dalībniekus

Ziņa pievienota - 04.06.2015

Vidzemes Augstskolā 3., 4. jūnijā viesojās 25 Nordplus EkoTekNord tīkla dalībnieki, lai ikgadējā noslēguma tikšanās reizē atskatītos uz paveikto un iezīmētu turpmākos darbības izaicinājumus. Uz tikšanos bija ieradušies pārstāvji no Somijas, Dānijas, Islandes, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas un Zviedrijas.

EkoTekNord partneru tīkla ietvaros partnerības augstskolas var iesaistīties tādās aktivitātēs kā studentu un docētāju mobilitāte, mācību ekskursijas, studiju kursu attīstīšana un kontaktu veidošana kopīgas pētniecības nolūkos. Nordplus EkoTekNord tīkla mērķis ir veicināt studentu un docētāju mobilitāti biznesa, IT, inžinierzinātņu, loģistikas, komunikācijas un mediju jomās, kā arī veicināt sadarbību ar uzņēmumiem studentu prakšu nodrošināšanā, organizējot uzņēmumu vizītes un vieslekcijas no uzņēmumu pārstāvju puses Skandināvijas valstīs.

Divu dienu laikā EkoTekNord tīkla partneri Valmierā analizē aizvadīto akadēmisko gadu un diskutē par aktivitātēm un projektu pieteikumiem nākamajam gadam. ViA administratīvā prorektore Iveta Putniņa norāda, ka „ir svarīgi veidot šāda veida partnerības, kas augstskolām sniedz iespēju ne vien dalīties pieredzē, bet arī veidot jaunus kontaktus, tādējādi paplašinot katra individuālā docētāja partneru loku un veicinot iesaisti starptautiskajās aktivitātēs”. 

Vidzemes Augstskolas aktivitātes vairāk nekā 10 partnerības gadu laikā EkoTekNord tīkla ietvaros raksturo gan apmaiņas studiju piedāvājums, gan prakses un docētāju apmaiņas programmas. 2015. gada februārī Valmierā ViA īstenoja intensīvo programmu „Lean Canvas”, uzņemot 28 studentus un septiņus docētājus no sešām EkoTekNord partneruniversitātēm.  Intensīvā programma ietvēra gan lekcijas, gan seminārus, mācību ekskursijas un studentu grupu darbus. „Lean Canvas” ietvaros tika iesaistīti arī pieci uzņēmumi no Latvijas.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016