Vidzemes Augstskola un Accenture Latvia stiprina sadarbību IT jomā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskola un Accenture Latvia stiprina sadarbību IT jomā

Ziņa pievienota - 14.04.2014

Vidzemes Augstskolā (ViA) viesojās starptautiskā informācijas tehnoloģiju uzņēmuma Accenture Latvia pārstāvji, lai pārrunātu sadarbības iespējas ar augstskolu un iepazīstinātu studentus ar programmētāja darba ikdienu starptautiskā kompānijā.

Tikšanās laikā ar ViA vadību Accenture Latvia pārrunāja turpmāko sadarbību, piemēram, īstenojot mācībspēku profesionālās kvalifikācijas celšanas pasākumus, kā arī studiju un prakses mijiedarbības pilnveidošanas iespējas.

Savukārt, tiekoties ar studentiem, uzņēmuma pārstāvji stāstīja par programmētāju darba ikdienu un dažādajiem darbības virzieniem, kuros iespējams strādāt. Tāpat studenti tika aicināti pieteikties programmēšanas un IT projektu vadības skolām, kuras sekmīgi pabeidzot, iespējams iegūt zināšanas apliecinošu sertifikātu un kandidēt uz apmaksātām prakses vietām vai pat programmētāja amatu uzņēmumā.

Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Tā filiāle Accenture Latvia nodarbojas ar IT konsultācijām – dažādu programmu nodrošinājumu, izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu. Visā pasaulē uzņēmums apvieno 275000 cilvēkus 120 valstīs, no tiem vairāk nekā 550 strādā Latvijā. Lielākie klienti - Nokia, BMW, Nokia Siemens Networks, Vodafone u.c.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016