Vidzemes Augstskolā tiksies valsts augstskolu mūžizglītības koordinatori | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolā tiksies valsts augstskolu mūžizglītības koordinatori

Ziņa pievienota - 23.05.2012
muzizgl.jpg

Ceturtdien, 24. maijā plkst. 11.20 Vidzemes Augstskolā (ViA), C310 tiks atklāta pirmā valsts augstskolu pieaugušo, tālākizglītības, mūžizglītības centru darbinieku tikšanās.

Vidzemes Augstskolas mūžizglītības centra (ViAMC) vadītāja Ingūna Jurgelāne: „Aicinām kolēģus uz diskusiju par sadarbības iespējām, tai skaitā par iespēju izveidot valsts augstskolu mūžizglītības jeb tālākizglītības centru sadarbības tīklu, lai veidotu kopīgu skatījumu uz piedāvātajām izglītības programmām, veicinātu docētāju kursu un dažādu programmu apmaiņu, kā arī sadarbību projektos”.

Pasākuma dalībniekus uzrunās ViA vadība. Dienas gaitā Daugavpils Universitātes, Latvijas Universitātes, Liepājas universitātes, Rēzeknes Augstskolas, Rīgas Tehniskās universitātes, Ventspils augstskolas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas un ViA pārstāvji iepazīstinās ar savu darbības pieredzi. Tiks sniegta informācija par neformālās izglītības pielīdzināšanas iespējām akadēmiskās izglītības kredītpunktiem un runāts par pieaugušo izglītības juridiskajiem aspektiem.

Mūžizglītība ir izglītības process cilvēka dzīves garumā. Mūžizglītībā iekļaujamas visas mācīšanās formas – formālā izglītība (pamatizglītība, vidējā un augstākā izglītība), neformālā izglītība, kas nodrošina to iemaņu un prasmju apguvi, kas nepieciešamas, lai integrētos sabiedrībā un darba tirgū, kā arī ikdienas mācīšanās, kas ir ikdienas saskarsmē iegūtās prasmes un zināšanas.

ViAMC aktivitātes notikušas kopš 2004. gada, izglītības programmās apmācot vairāk nekā 3300 kursu klausītāju. ViA MC piedāvā daudzpusīgu kursu bloku - valodu, datorzinību, lietvedības, uzņēmējdarbības, projektu vadības, pedagogu profesionālās pilnveides kursus, kā arī Vidzemes Augstskolā piedāvātos studiju kursus.

Zane Leimane
Vidzemes Augstskolas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.tālr. 26182244
e-pasts: zane.leimane@va.lv
www.va.lv

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016