Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas studentu piedzīvojums Lietuvā
   Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” trešā kursa studenti 14.maijā devās pašu...
23.05.2017
Baltijas Startpautiskās vasaras skolas sertifikātus ieguvuši 16 komunikācijas un mediju studenti
Veiksmīgi noslēgusies jau 19. Baltijas Starptautiskā vasaras skola, Vidzemes Augstskolā (ViA) pulcējot 16 aizrautīgus...
22.05.2017
VALMIERA GLASS VIA atkārtoti nospēlē neizšķirti
Olainē svētdien, 21. maijā, tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas futbola čempionāta spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA...
22.05.2017
Aizvadīta VALMIERA GLASS VIA sezonas noslēguma preses konference
Vidzemes Augstskolā, pirmdien, 22. maijā, noslēdzot VALMIERA GLASS VIA basketbola kluba sesto sezonu notika pēc...
22.05.2017

Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana

Ziņa pievienota - 03.08.2016

19. jūlijā noslēdzās vienotā uzņemšana studijām pamatstudiju programmās. Kopumā Vidzemes Augstskola saņēma 825 pieteikumus. Vislielākā interese šogad bija par studiju virzienā “Komunikācija un mediji” piedāvātajām studiju programmām. Tiem, kas nepaspēja pieteikties studijām Vidzemes Augstskolā, būs iespēja to izdarīt papilduzņemšanā.

No 1. augusta līdz 19. augustam Vidzemes Augstskolā norisinās papilduzņemšana. Pieteikšanās uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām pamatstudiju programmās notiks klātienē Valmierā, Cēsu ielā 4. Gaidīsim visus studēt gribētājus darba dienās no plkst. 10:00 līdz 14:00. Pieteikšanās maģistrantūrā norisināsies elektroniski saitē:  https://magistri.va.lv/ Maksa par pieteikšanos studijām – 10 eiro, ja topošais students pirms tam nav piedalījies konkursā uz studiju vietām portālā Latvija.lv. 

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš uzsver, ka: „To, kāda Latvija būs nākotnē, un kāds būs tās iedzīvotāju labklājības un apmierinātības līmenis, ļoti lielā mērā mēs varam ietekmēt jau šobrīd. Piedāvājot iespējas mūsu iedzīvotājiem iegūt labu izglītību. Tāpēc arī mēs, izvērtējot savas iespējas un iekšējos resursus, piedāvājam papildus budžeta vietas, lai palielinātu augstākās izglītības pieejamību.” 

Papilduzņemšanas laikā topošajiem studentiem ir iespēja pretendēt uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām. Konkurss uz valsts budžeta finansētajām studiju vietām, jeb rotācija, Vidzemes Augstskolā norisinās katra akadēmiskā studiju semestra beigās. Studentiem ir pieejamas arī studiju maksas atlaides: http://ej.uz/4fzy Vairāk par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā iespējams uzzināt mājas lapā: http://www.va.lv/ Vidzemes Augstskola – augsne izaugsmei!	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017