Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Iepazīsti Vidzemes Augstskolas darbinieku ikdienu. Piesakies “Ēnu dienai”
No 16. janvāra skolēniem ir iespēja pieteikties uz piedāvātajām uzņēmumu un iestāžu vakancēm, tai skaitā Vidzemes...
19.01.2017
Iepazīsti Valmieru Vidzemes Augstskolas pasniedzēju acīm
Vidzemes Augstskola (ViA) veidos rakstu sēriju, kas iepazīstinās ar ViA mācībspēkiem un viņiem īpaši mīļām vietām...
17.01.2017
Vidzemes Augstskola būtu gatava pārņemt RPIVA Cēsu filiāli
Vidzemes Augstskola (ViA) būtu gatava pārņemt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības (RPIVA) filiāli, kas atrodas...
16.01.2017
Pētniecisko diskusiju pēcpusdienu cikls Vidzemes Augstskolā
2017.gada pavasara semestra ikmēneša pētniecisko diskusiju pēcpusdienas katra mēneša pēdējā ceturtdienā plkst.16:00 ...
16.01.2017

Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana

Ziņa pievienota - 03.08.2016

19. jūlijā noslēdzās vienotā uzņemšana studijām pamatstudiju programmās. Kopumā Vidzemes Augstskola saņēma 825 pieteikumus. Vislielākā interese šogad bija par studiju virzienā “Komunikācija un mediji” piedāvātajām studiju programmām. Tiem, kas nepaspēja pieteikties studijām Vidzemes Augstskolā, būs iespēja to izdarīt papilduzņemšanā.

No 1. augusta līdz 19. augustam Vidzemes Augstskolā norisinās papilduzņemšana. Pieteikšanās uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām pamatstudiju programmās notiks klātienē Valmierā, Cēsu ielā 4. Gaidīsim visus studēt gribētājus darba dienās no plkst. 10:00 līdz 14:00. Pieteikšanās maģistrantūrā norisināsies elektroniski saitē:  https://magistri.va.lv/ Maksa par pieteikšanos studijām – 10 eiro, ja topošais students pirms tam nav piedalījies konkursā uz studiju vietām portālā Latvija.lv. 

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš uzsver, ka: „To, kāda Latvija būs nākotnē, un kāds būs tās iedzīvotāju labklājības un apmierinātības līmenis, ļoti lielā mērā mēs varam ietekmēt jau šobrīd. Piedāvājot iespējas mūsu iedzīvotājiem iegūt labu izglītību. Tāpēc arī mēs, izvērtējot savas iespējas un iekšējos resursus, piedāvājam papildus budžeta vietas, lai palielinātu augstākās izglītības pieejamību.” 

Papilduzņemšanas laikā topošajiem studentiem ir iespēja pretendēt uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām. Konkurss uz valsts budžeta finansētajām studiju vietām, jeb rotācija, Vidzemes Augstskolā norisinās katra akadēmiskā studiju semestra beigās. Studentiem ir pieejamas arī studiju maksas atlaides: http://ej.uz/4fzy Vairāk par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā iespējams uzzināt mājas lapā: http://www.va.lv/ Vidzemes Augstskola – augsne izaugsmei!	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017