Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Improvizācijas vakars Tautas Harmonijas Centrā
     Sagaidot pavasari, Vidzemes Augstskolas improvizācijas teātris „ViAGars” organizē improvizācijas vakaru, lai...
27.03.2017
Notikusi pirmā jaunā sasaukuma Senāta sēde
Vidzemes Augstskolā 22. februārī notika Satversmes sapulces Senāta vēlēšanas, savukārt šo trešdien, 22. martā, notika...
24.03.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvada pirmo LBL2 izslēgšanas spēli
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” trešdien, 22.martā, aizvadīja pirmo, LBL2 astotdaļfināla izslēgšanas spēli....
24.03.2017
Piedzīvojumu erudīcijas spēle VISTĒRIJA atgriežas ar jauniem pārsteigumiem
     Vidzemes Augstskolā sestdien, 22.aprīlī, norisināsies piedzīvojumu erudīcijas spēle “Vistērija” – veids, kā...
24.03.2017

Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana

Ziņa pievienota - 03.08.2016

19. jūlijā noslēdzās vienotā uzņemšana studijām pamatstudiju programmās. Kopumā Vidzemes Augstskola saņēma 825 pieteikumus. Vislielākā interese šogad bija par studiju virzienā “Komunikācija un mediji” piedāvātajām studiju programmām. Tiem, kas nepaspēja pieteikties studijām Vidzemes Augstskolā, būs iespēja to izdarīt papilduzņemšanā.

No 1. augusta līdz 19. augustam Vidzemes Augstskolā norisinās papilduzņemšana. Pieteikšanās uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām pamatstudiju programmās notiks klātienē Valmierā, Cēsu ielā 4. Gaidīsim visus studēt gribētājus darba dienās no plkst. 10:00 līdz 14:00. Pieteikšanās maģistrantūrā norisināsies elektroniski saitē:  https://magistri.va.lv/ Maksa par pieteikšanos studijām – 10 eiro, ja topošais students pirms tam nav piedalījies konkursā uz studiju vietām portālā Latvija.lv. 

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš uzsver, ka: „To, kāda Latvija būs nākotnē, un kāds būs tās iedzīvotāju labklājības un apmierinātības līmenis, ļoti lielā mērā mēs varam ietekmēt jau šobrīd. Piedāvājot iespējas mūsu iedzīvotājiem iegūt labu izglītību. Tāpēc arī mēs, izvērtējot savas iespējas un iekšējos resursus, piedāvājam papildus budžeta vietas, lai palielinātu augstākās izglītības pieejamību.” 

Papilduzņemšanas laikā topošajiem studentiem ir iespēja pretendēt uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām. Konkurss uz valsts budžeta finansētajām studiju vietām, jeb rotācija, Vidzemes Augstskolā norisinās katra akadēmiskā studiju semestra beigās. Studentiem ir pieejamas arī studiju maksas atlaides: http://ej.uz/4fzy Vairāk par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā iespējams uzzināt mājas lapā: http://www.va.lv/ Vidzemes Augstskola – augsne izaugsmei!	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017