Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Salvis Poišs - Exigen Services Latvia un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda ikgadējās stipendijas saņēmējs
Ceturtdien, 1. decembrī, tika apbalvots Vidzemes Augstskolas 4. kursa students Salvis Poišs, kurš saņems uzņēmuma...
01.12.2016
“Augstskolu izaicinājumā” novembrī uzvar Vidzemes Augstskola
Novembrī Valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētajā akcijā “Augstskolu izaicinājums” uzvaras laurus plūca Vidzemes...
01.12.2016
Aizvadīta spraiga izbraukuma spēle starp „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un „BJSS Madona”
Foto: Emīls Vanags Trešdien, 30.novembrī, aizvadīta agresīva un spraiga Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas...
01.12.2016
Nenokavē iespēju studēt ASV!
Tiek izsludināts 24. gadskārtējais konkurss uz Dr. Ainas Galējas stipendijām Viskonsīnas Universitāte Oklērā, ASV (...
30.11.2016

Vidzemes Augstskolā sākusies papilduzņemšana

Ziņa pievienota - 03.08.2016

19. jūlijā noslēdzās vienotā uzņemšana studijām pamatstudiju programmās. Kopumā Vidzemes Augstskola saņēma 825 pieteikumus. Vislielākā interese šogad bija par studiju virzienā “Komunikācija un mediji” piedāvātajām studiju programmām. Tiem, kas nepaspēja pieteikties studijām Vidzemes Augstskolā, būs iespēja to izdarīt papilduzņemšanā.

No 1. augusta līdz 19. augustam Vidzemes Augstskolā norisinās papilduzņemšana. Pieteikšanās uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām pamatstudiju programmās notiks klātienē Valmierā, Cēsu ielā 4. Gaidīsim visus studēt gribētājus darba dienās no plkst. 10:00 līdz 14:00. Pieteikšanās maģistrantūrā norisināsies elektroniski saitē:  https://magistri.va.lv/ Maksa par pieteikšanos studijām – 10 eiro, ja topošais students pirms tam nav piedalījies konkursā uz studiju vietām portālā Latvija.lv. 

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš uzsver, ka: „To, kāda Latvija būs nākotnē, un kāds būs tās iedzīvotāju labklājības un apmierinātības līmenis, ļoti lielā mērā mēs varam ietekmēt jau šobrīd. Piedāvājot iespējas mūsu iedzīvotājiem iegūt labu izglītību. Tāpēc arī mēs, izvērtējot savas iespējas un iekšējos resursus, piedāvājam papildus budžeta vietas, lai palielinātu augstākās izglītības pieejamību.” 

Papilduzņemšanas laikā topošajiem studentiem ir iespēja pretendēt uz atlikušajām valsts budžeta finansētajām un pašfinansētajām studiju vietām. Konkurss uz valsts budžeta finansētajām studiju vietām, jeb rotācija, Vidzemes Augstskolā norisinās katra akadēmiskā studiju semestra beigās. Studentiem ir pieejamas arī studiju maksas atlaides: http://ej.uz/4fzy Vairāk par studiju iespējām Vidzemes Augstskolā iespējams uzzināt mājas lapā: http://www.va.lv/ Vidzemes Augstskola – augsne izaugsmei!	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016