Vidzemes Augstskolā sākusies 18. Baltijas Starptautiskā vasaras skola | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolā sākusies 18. Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Ziņa pievienota - 08.08.2016

Valmierā, 6.augustā, tika atklāta Vidzemes Augstskolas (ViA) organizētā 18. Baltijas Starptautiskā vasaras skola. Tajā dalībniekus no Gruzijas, Latvijas, Slovākijas, Kazahstānas, Slovēnijas un Spānijas, uzrunāja pasniedzēji un organizatori.

„Skaists un kultūras caurvīts bija BISS sākums Valmiermuižā - Māras dienas svinībās un Valmieras vasaras teātra festivāla noskaņās. Šogad ir īpašs gads, jo VIA svin 20 gadus, bet BISS - 18, pilngadību. Vasaras skolas fokuss ir uz diviem Valmieras pilsētai svarīgiem pasākumiem: teātra festivālu un pilsētas svētkiem. Akcents uz mazu, bet efektīvu grupu, kas mijiedarbojas ar ViA studentiem, kopā radot ko paliekošu un noderīgu gan augstskolai, gan Valmierai,” uzsvēra vasaras skolas vadītāja Elīna Sokolova-Luca.

Vasaras skolas dalībniekiem tika pasniegtas dāvanas, kas iekļāva tik ļoti nepieciešamās lietas – lietusmēteli, Valmieras pilsētas un Latvijas karti, Vidzemes Augstskolas eko krūzi un sporta mugursomu.

Studenti atzina, ka priecājas būt Valmierā, lai gan daudziem no viņiem šī ir pirmā vizīte Latvijā.

Šovasar projekts norisinās programmā - „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ ITEM”. Baltijas Starptautiskā vasara skola notiks no 5.-14.augustam.

Kopš 1999. gada BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas katru gadu norisinās Vidzemes Augstskolā. Tā tiek organizēta ar VIAA – Valsts izglītības attīstības aģentūras, kas finansē 7 stipendiātu dalības maksu,  maģistra studiju programmu “Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ ITEM" , Valmieras pilsētas pašvaldības un Vidzemes Augstskolas finansiālu atbalstu. Kopumā tajā ir piedalījušies 597 dalībnieki no 65 valstīm. Lielai daļai dalībnieku šī pieredze radījusi interesi par Latviju un Baltijas valstīm.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016