Vidzemes Augstskolā sākusies 18. Baltijas Starptautiskā vasaras skola | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Improvizācijas vakars Tautas Harmonijas Centrā
     Sagaidot pavasari, Vidzemes Augstskolas improvizācijas teātris „ViAGars” organizē improvizācijas vakaru, lai...
27.03.2017
Notikusi pirmā jaunā sasaukuma Senāta sēde
Vidzemes Augstskolā 22. februārī notika Satversmes sapulces Senāta vēlēšanas, savukārt šo trešdien, 22. martā, notika...
24.03.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvada pirmo LBL2 izslēgšanas spēli
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” trešdien, 22.martā, aizvadīja pirmo, LBL2 astotdaļfināla izslēgšanas spēli....
24.03.2017
Piedzīvojumu erudīcijas spēle VISTĒRIJA atgriežas ar jauniem pārsteigumiem
     Vidzemes Augstskolā sestdien, 22.aprīlī, norisināsies piedzīvojumu erudīcijas spēle “Vistērija” – veids, kā...
24.03.2017

Vidzemes Augstskolā sākusies 18. Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Ziņa pievienota - 08.08.2016

Valmierā, 6.augustā, tika atklāta Vidzemes Augstskolas (ViA) organizētā 18. Baltijas Starptautiskā vasaras skola. Tajā dalībniekus no Gruzijas, Latvijas, Slovākijas, Kazahstānas, Slovēnijas un Spānijas, uzrunāja pasniedzēji un organizatori.

„Skaists un kultūras caurvīts bija BISS sākums Valmiermuižā - Māras dienas svinībās un Valmieras vasaras teātra festivāla noskaņās. Šogad ir īpašs gads, jo VIA svin 20 gadus, bet BISS - 18, pilngadību. Vasaras skolas fokuss ir uz diviem Valmieras pilsētai svarīgiem pasākumiem: teātra festivālu un pilsētas svētkiem. Akcents uz mazu, bet efektīvu grupu, kas mijiedarbojas ar ViA studentiem, kopā radot ko paliekošu un noderīgu gan augstskolai, gan Valmierai,” uzsvēra vasaras skolas vadītāja Elīna Sokolova-Luca.

Vasaras skolas dalībniekiem tika pasniegtas dāvanas, kas iekļāva tik ļoti nepieciešamās lietas – lietusmēteli, Valmieras pilsētas un Latvijas karti, Vidzemes Augstskolas eko krūzi un sporta mugursomu.

Studenti atzina, ka priecājas būt Valmierā, lai gan daudziem no viņiem šī ir pirmā vizīte Latvijā.

Šovasar projekts norisinās programmā - „Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ ITEM”. Baltijas Starptautiskā vasara skola notiks no 5.-14.augustam.

Kopš 1999. gada BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas katru gadu norisinās Vidzemes Augstskolā. Tā tiek organizēta ar VIAA – Valsts izglītības attīstības aģentūras, kas finansē 7 stipendiātu dalības maksu,  maģistra studiju programmu “Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ ITEM" , Valmieras pilsētas pašvaldības un Vidzemes Augstskolas finansiālu atbalstu. Kopumā tajā ir piedalījušies 597 dalībnieki no 65 valstīm. Lielai daļai dalībnieku šī pieredze radījusi interesi par Latviju un Baltijas valstīm.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017