Vidzemes Augstskola sadarbosies ar Apes novadu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskola sadarbosies ar Apes novadu

Ziņa pievienota - 15.05.2014

Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš un Apes novada domes priekšsēdētāja Astrīda Harju ir parakstījuši līgumu, kas paredz sadarbību prakses vietu nodrošināšanā, zinātnisko pētījumu, aptauju, bakalaura un maģistra darbu izstrādē, kā arī  apmācību un konsultāciju organizēšanā. Nozīmīga sadarbības joma būs uzņēmējdarbības atbalsta pasākumu organizēšana, kā arī tūrisma attīstības veicināšana. Tāpat vienošanās paredz savstarpēju izziņas un informācijas nodrošināšanu  un profesionālās orientācijas iespējas augstskolā novada  vidusskolēniem. ViA ar Apes novadu sadarbosies arī  dažādu projektu īstenošanā iesaistoties ES struktūrfondu, kā arī, ņemot vērā Apes izdevīgo atrašanās vietu, Latvijas-Igaunijas, Latvijas -Krievijas pārrobežu sadarbības piedāvātajos projektos.

Tikšanās laikā Apē rektors novada pārstāvjus iepazīstināja ar Vidzemes Augstskolas attīstības plāniem un vispārējo situāciju augstākās izglītības jomā. Tika pārrunātas dažādas nākotnes sadarbības iespējas. Konkrēta sadarbība jau vistuvākajā laikā būs augstskolas Tūrisma studiju virziena docētāju semināri novada tūrisma speciālistiem.

Kopš 13. maija Apes novadā atrodas grupa ViA Tūrisma virziena studentu, lai sadarbības līgumā paredzētās integrētās apvidus prakses laikā papildinātu studiju kursos iegūtās teorētiskās zināšanas ar praktiskām iemaņām tūrisma un atpūtas organizēšanā.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016