Vidzemes Augstskolā pulcēsies pedagogi no visa reģiona | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolā pulcēsies pedagogi no visa reģiona

Ziņa pievienota - 29.10.2014

Ceturtdien Valmierā uz Vidzemes Augstskolā (ViA) notiekošo 5. Pedagogu konferenci-praktisko semināru pulcēsies skolotāji no visas Vidzemes, lai iepazītos ar jaunākajām tendencēm izglītības jomā. Šī gada konferences galvenā tēma ir „Veselīgas izglītības nozīme mūsdienās”, dalību tajā ir apstiprinājuši 250 pedagogi.

„Sākotnēji, izdzirdot terminu "veselīga izglītība", mēs iedomājamies veselīgu pārtiku skolēnu pusdienās un fiziskās aktivitātes stundu starpbrīžos. Bet neaizmirsīsim, ka tikpat svarīgi kā veselīgi ēst un sportot, ir justies emocionāli un psiholoģiski stabili,” konferencē ietverto tēmu loku skaidro galvenā organizatore, ViA Zināšanu un tehnoloģiju centra mūžizglītības projektu vadītāja Evita Eglīte. „Runāsim gan par bērnu, gan pedagogu psiholoģisko veselību un drošību, neaizmirstot arī par fizisko aktivitāšu nepieciešamību, kas iet roku rokā ar mūsu emocionālo stāvokli.”

Konferences plenārsēdes daļā tiks skarti jautājumi par izaicinājumiem 21. gadsimta izglītībā, prokrastināciju un radošumu, tajā uzstāsies gan praktizējoši psihoterapeiti, gan pieredzējuši pedagogi. Turpinājumā semināri–radošās darbnīcas turpinās veselīgas izglītības tēmu, tiks skartas arī citas pedagogiem aktuālas tēmas.

Konference „Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā” tiek rīkota jau piekto gadu, to ik gadu apmeklē vairāk nekā 200 dalībnieku. Sadarbība ar skolām - pedagogiem un skolniekiem ir viena no ViA prioritātēm.

Konferences programma	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016