Vidzemes Augstskola paraksta sadarbības līgumu ar Valmieras Mākslas vidusskolu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskola paraksta sadarbības līgumu ar Valmieras Mākslas vidusskolu

Ziņa pievienota - 14.07.2015

Šī gada 9. jūlijā Vidzemes Augstskolas (ViA) rektors Gatis Krūmiņš un Valmieras Mākslas vidusskolas direktors Edgars Bogdāns parakstīja sadarbības līgumu ar mērķi stiprināt un attīstīt sadarbību starp abām izglītības iestādēm. 

Sadarbība veicinās kvalitatīvu izglītības programmu īstenošanu, tajā skaitā materiāltehniskās un intelektuālās bāzes nodrošināšanu. Tāpat tiks īstenota docētāju un skolotāju pieredzes apmaiņa. Sadarbības forma izpaudīsies arī zinātnisko pētījumu, studentu akadēmisko un studiju darbu un citu patstāvīgo darbu izstrādē, kas iespējami dos pienesumu ne tikai Valmieras Mākslas vidusskolai, bet arī studentiem, nodrošinot plašākas piekļuves iespējas nepieciešamajai informācijai patstāvīgo darbu izstrādē. Turpat tiek plānota dažādu konferenču, semināru, izstāžu un citu pasākumu organizēšana, mācību līdzekļu un metodisko materiālu sagatavošana.

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, vērtējot jaunizveidoto sadarbību, norāda: “Esam iezīmējuši konkrētus virzienus, kādos varam kopīgi darboties. Sadarbībā dizaina jomā mākslas skola nodrošinās māksliniecisko, bet ViA - tehnoloģisko pusi.” Šobrīd viena no aktualitātēm kopīgās darbības kontekstā ir mācību kursa “Vizuālā komunikācija” izveide Valmieras Mākslas vidusskolā, ViA nodrošinot profesionāļu iesaisti kursa veidošanas procesā. Tāpat Valmieras Mākslas vidusskola plāno izveidot un realizēt mācību programmu “Multimediju dizains”, kur savu vietu nākotnes pozicionējumā multimediju dizaina jomā redz arī Vidzemes Augstskola.

Vienošanās paredz arī sadarbības veidošanu dažādu projektu realizācijā, iesaistoties Eiropas Savienības struktūrfondu un citos projektos.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016