Vidzemes Augstskolā norisināsies pirmais starptautiskais virtuālās un papildinātās realitātes “Hackathon” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas studentu piedzīvojums Lietuvā
   Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” trešā kursa studenti 14.maijā devās pašu...
23.05.2017
Baltijas Startpautiskās vasaras skolas sertifikātus ieguvuši 16 komunikācijas un mediju studenti
Veiksmīgi noslēgusies jau 19. Baltijas Starptautiskā vasaras skola, Vidzemes Augstskolā (ViA) pulcējot 16 aizrautīgus...
22.05.2017
VALMIERA GLASS VIA atkārtoti nospēlē neizšķirti
Olainē svētdien, 21. maijā, tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas futbola čempionāta spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA...
22.05.2017
Aizvadīta VALMIERA GLASS VIA sezonas noslēguma preses konference
Vidzemes Augstskolā, pirmdien, 22. maijā, noslēdzot VALMIERA GLASS VIA basketbola kluba sesto sezonu notika pēc...
22.05.2017

Vidzemes Augstskolā norisināsies pirmais starptautiskais virtuālās un papildinātās realitātes “Hackathon”

Ziņa pievienota - 21.04.2017

            No 28. līdz 30. aprīlim Vidzemes Augstskolā (ViA) notiks pirmais starptautiskais “Hackathon” Baltijas valstīs kopā ar virtuālās un papildinātās realitātes jomas profesionāli no ASV – Trondu Nilsenu, pulcējot vismaz 30 dalībniekus no Latvijas un kaimiņvalstīm.

“Hackathon” ir pasākums cilvēkiem, kuriem interesē paplašinātās un virtuālās realitātes tehnoloģijas, kas vēlas eksperimentēt un realizēt savas idejas. Pasākuma mērķis ir pulcēt cilvēkus ar dažādām pieredzēm, lai komandās radītu iedvesmojošus un lieliskus produktus vai risinājums.

Arnis Cīrulis, Vidzemes Augstskolas asociētais profesors un viens no “Hackathon” organizatoriem, stāsta, ka ir tik daudz realitāšu - virtuālā, papildinātā, jauktā, miksētā, paplašinātā: “Kura no tām ir īstā? Atbildes ne tikai noskaidrosim, bet arī radīsim un rādīsim!” 

 Virtuālo un paplašināto tehnoloģiju attīstības epicentrs atrodas Sietlā, ASV, tāpēc dalībnieki strādās ar ļoti cienījamu un pieredzējušu mentoru šo tehnoloģiju jomā – Trondu Nilsenu, kā arī uzņēmējdarbības jomas pārstāvjiem – Overly, Anatomy Next, Accenture u.c., kas ikdienā strādā ar paplašinātās un virtuālās realitātes tehnoloģijām.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja strādāt ar Google Tango (Lenovo Phab 2 Pro), Microsoft Hololens, HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear, Xbox Kinect Windows un citām tehnoloģijām.

Labāko ideju autori tiks apbalvoti ar lieliskām balvām no “Hackathon” sponsoriem. Pasākumu organizē Vidzemes Augstskola kopā ar Overly un AnatomyNext.

Aktualitātēm par pasākumu seko http://hackathon.lv/ un sociālajos medijos.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017