Vidzemes Augstskola meklē jaunus risinājumus starptautiskā tūrisma izglītībā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskola meklē jaunus risinājumus starptautiskā tūrisma izglītībā

Ziņa pievienota - 10.10.2012
eu_flag_llp_en-1.JPG

2012. gada 18. – 19. oktobrī Vidzemes Augstskolā notiks pirmā tikšanās Erasmus projektā „Kopīga maģistra studiju programma starptautiskā tūrisma un pasākumu vadībā” (Joint Masters in International Tourism and Events Management/ ITEM, projekta Nr. 527698-LLP-1-2012-1-LV-ERASMUS- EMCR; projekta budžets: 396674 EUR).

Projekts norisināsies no šī gada 1. oktobra līdz 2014. gada 1. novembrim un tas tiek realizēts sadarbībā ar partneriem no Lietuvas (Klaipēdas universitāte), Igaunijas (Igaunijas Viesnīcu un tūrisma menedžmenta augstskola), Apvienotās Karalistes (Mančesteras Metropolitēna universitāte), Itālijas (Starptautiskais tūrisma ekonomikas studiju centrs) un Latvijas (Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija).

Projekta ietvaros paredzēts izstrādāt kopīgu maģistra studiju programmu, kas tiks realizēta ciešā sadarbībā ar iesaistītajām partneraugstskolām. Plānotā maģistra studiju programma būs starpdisciplināra, starptautiska un ietvers dažādas inovatīvas pieejas gan apmācību metodēs, gan studiju saturā un sadarbības modeļos ar uzņēmējdarbības vidi. Projekta sākumposmā plānots veikt vērienīgu pētījums par Baltijas valstu tūrisma sektoru un tā vajadzībām.

Vidzemes Augstskola pirmo reizi ir Erasmus daudzpusējā (Erasmus Multilateral) projekta vadošā iestāde. Erasmus daudzpusējie projekti piedāvā iespēju attīstīt augstākās izglītības institūciju un to partnerinstitūciju daudzpusējās sadarbības projektus ar mērķi atbalstīt augstākās izglītības modernizāciju.

Projekta vadītāja Iveta Putniņa komentē: „Šī projekta īstenošana daudzējādā ziņā mums ir liels sasniegums, bet arī izaicinājums. Apstiprināts projekts sīvajā projektu konkurencē liecina, ka varam un esam gatavi realizēt kvalitatīvu un apjomīgu darbu, kam būs būtiska ietekme uz augstākās izglītības kvalitāti un piedāvājumu. Tomēr kopīgas studiju programmas izstrāde un realizācija nozīmē ļoti ciešu sadarbību ar partneriem ārvalstīs, kā arī mūsu pašu izaugsmi un attīstību.”

 
Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Putniņa
Projekta vadītāja
iveta.putnina@va.lv, +371 29443756

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016