Vidzemes Augstskolā līdz šim lielākais izlaidums | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolā līdz šim lielākais izlaidums

Ziņa pievienota - 19.06.2012
diploms-g.jpg

Piektdien, 22. jūnijā Vidzemes Augstskolā (ViA) notiks 13.vasaras izlaidums, kad 191 jaunais profesionālis no 11 dažādām studiju programmām saņems diplomus par iegūtu augstāko izglītību.

Izlaiduma svinīgā ceremonija notiks divās daļās – pirmajā diplomus par iegūto izglītību saņems Biznesa vadības un ekonomikas, kā arī Inženierzinātņu fakultātes absolventi, bet otrajā Sociālo zinātņu un Tūrisma viesmīlības un vadības fakultātes absolventi. Svinīgo daļu sākums attiecīgi plkst. 13:00 un plkst. 17:30 Valmieras Kultūras centrā, Rīgas ielā 10.

Šogad lielākais absolventu skaits Inženierzinātņu fakultātei, kad pirmā līmeņa augstāko izglītību un profesionālo bakalaura grādu iegūs 67 jaunie speciālisti no studiju programmām „Informācijas tehnoloģijas” un „Mehatronika”. Ar programmām bagātākā šajā izlaidumā būs Sociālo zinātņu fakultāte, kurā profesionālo bakalaura grādu iegūs studiju programmu „Komunikācija un sabiedriskās attiecības”, „Mediju studijas un žurnālistika” un „Politoloģija” absolventi, bet profesionālā maģistra grādu sociālajās zinātnēs - studiju programmas „Pārvaldība un komunikācija” absolventi. Diplomus iegūs arī bakalaura studiju programmu „Biznesa vadība”, „Tūristu gids – ceļojumu un pasākumu organizators”, „Tūrisma organizācija un vadība” un maģistra studiju programmas „Tūrisma stratēģiskā vadība” absolventi.

Jau no 2. jūlija ViA aicina pieteikties jaunos studētgribētājus, šogad pirmo gadu pamatstudijās uzņemšana tiek organizētā elektroniski vienotajā pieteikšanās sistēmā portālā www.latvija.lv. Par ViA studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, atlaidēm studiju maksai uzzināt iespējams mājas lapā http://uznemsana.va.lv.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Stīpniece,
Studentu servisa vecākā speciāliste
ieva.stipniece@va.lv
tālr.: 64250853, 20218414  	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016