Vidzemes Augstskola aizvada Vasaras izlaidumu | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskola aizvada Vasaras izlaidumu

Ziņa pievienota - 29.06.2015

 

Noslēdzoties kārtējam akadēmiskajam studiju gadam, 2015. gada 27. jūnijā Valmieras Kultūras centrā norisinājās Vidzemes Augstskolas (ViA) Vasaras izlaidums, kur absolventu pulkam pievienojās 129 jauni speciālisti no 6 dažādiem studiju virzieniem. Vidzemes Augstskolas izlaidumu netradicionāli vizuālajā noformējumā un gaisotnē raksturoja zaļa meža atmosfēra, kas sasaucas ar Eko augstskolas statusu.

Šogad vasaras izlaidumā Vidzemes Augstskolu absolvēja 129 profesionāļi, kas ieguvuši konkurētspējīgu augstāko izglītību – akadēmiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Tādējādi darba tirgu Vidzemes reģionā un Latvijas mērogā papildina speciālisti no tādām nozarēm kā biznesa vadība, tūrisms, pārvaldība, komunikācija, mediji un informācijas tehnoloģijas. No absolventu vidus 2 absolventi – Evija Pola un Ingūna Irbīte - tika cildināti par izcilām sekmēm, saņemot diplomu ar ierakstu par izcilību.

Pasākums aizsākās ar Ceļa maizi Inženierzinātņu korpusa pagalmā, kur absolventi, docētāji un pārstāvji no augstskolas neformālā gaisotnē dalījās atmiņās par studiju laikā piedzīvoto, teica pateicības un laba vārdus. Izlaiduma svinīgā daļa norisinājās Valmieras Kultūras centrā. Netradicionāli Vidzemes Augstskolas izlaidumu noformējumā raksturoja zaļa meža tematika un atmosfēra, kas tika radīta ar skaņas, projekciju un mūsdienīgu un arī sen aizmirstu tehnoloģiju palīdzību.

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš atzīmē: “Mums ir liels prieks un gandarījums par kārtējo Vidzemes Augstskolas absolventu pulku. Esam droši, ka viņu panākumi darba tirgū - gan darbojoties citu uzņēmumos, gan veidojot un attīstot savus - būs tikpat lieli kā iepriekšējo gadu absolventu. Vēlam veiksmi un panākumus turpmākajās dzīves gaitās un priecāsimies satikties atkal Vidzemes Augstskolā, lai iegūtu papildu zināšanas, kā arī dalītos ar savu pieredzi.”

Foto atskats no Ceļa maizes un svinīgās daļas: http://galerija.va.lv/

Jau no 25. jūnija Vidzemes Augstskolā ir sākusies jaunu studēt – gribētāju uzņemšana. Par ViA studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, atlaidēm studiju maksai iespējams uzzināt mājas lapā http://www.va.lv/uznemsana/	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016