Vidzemes Augstskola aicina pieteikties Baltijas Starptautiskajai vasaras skolai | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskola aicina pieteikties Baltijas Starptautiskajai vasaras skolai

Ziņa pievienota - 17.02.2016

Vidzemes Augstskolā (ViA) no 5. līdz 14. augustam norisināsies jau 18. Baltijas Starptautiskā vasaras skola (BISS). Šogad gan pašmāju, gan ārvalstu studentiem būs iespēja piedalīties vasaras skolas programmā “Starptautiskā tūrisma pasākumu vadība”, iepazīstot tūrisma pasākumu organizēšanu un padziļinot zināšanas par Latvijas kultūru, valodu un sabiedrību.

Līdz šim Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā ir piedalījušies 650 studenti no 63 pasaules valstīm. Baltijas Starptautiskās vasaras skolas mērķis ir sniegt dalībniekiem zināšanas un pieredzi par tūrisma un pasākumu vadības sektoru Baltijas valstīs, praktiskas zināšanas un prasmes tūrisma un pasākumu vadības jomā. Šogad vasaras skolas dalībniekiem būs iespēja piedalīties kāda no Valmieras pilsētas svētku pasākuma organizēšanā un tā ietekmes izpētē. Tāpat dalībnieki tiks iepazīstināti ar latviešu kultūru un valodu.

Kā ikkatru gadu, vasaras skolā plānotas lekcijas, semināri, grupu darbi, mācību ekskursijas, kā arī kultūras un brīvā laika pasākumu programma, lai dalībniekiem vasaras skola paliktu atmiņā, kā vislabākā vasara Baltijas valstīs, sasaistot ar pasākuma moto „My absolutely best summer in Baltics” (tulkojumā no angļu valodas: “Mana neapšaubāmi labākā vasara Baltijā”).

BISS 2015 dalībnieki atzina, ka vasaras skolas laikā ir attīstījuši jaunas prasmes un kompetences, tajā skaitā informācijas tehnoloģiju pielietošanu pētījumu veikšanā un to rezultātu analīzē un interpretēšanā, kas viņiem noteikti noderēs arī nākotnē. Kā vienu no galvenajām motivācijām pieteikties dalībai Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā dalībnieki atzīmē iespēju darboties starptautiskā vidē, iespēju uzlabot starpkultūru komunikācijas prasmes un iegūt jaunus starptautiskos kontaktus, ko palīdz īstenot BISS.

Dalībai Baltijas Starptautiskajā vasaras skolā aicināts pieteikties ikviens interesents, kuram saistoša un aktuāla ir pasākuma tēma: “Starptautiskā tūrisma pasākumu vadība”. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 1. jūnijs. Pieteikšanās forma pieejama elektroniski http://biss.va.lv

Kopš 1999. gada BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas katru gadu norisinās Vidzemes Augstskolā, Valmierā. Lielai daļai dalībnieku šī pieredze radījusi interesi par Latviju un Baltijas valstīm.

Baltijas Starptautiskā vasaras skola tiek rīkota ar Valmieras pilsētas pašvaldības un Valsts izglītības attīstības aģentūras finansiālu atbalstu.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016