Vidzemes Augstskolā 30. oktobrī notiks konference - praktiskais seminārs pedagogiem | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidzemes Augstskolā 30. oktobrī notiks konference - praktiskais seminārs pedagogiem

Ziņa pievienota - 28.10.2015

Vidzemes Augstskolā (ViA) piektdien, 30. oktobrī, norisināsies konference – praktiskais seminārs pedagogiem „Vidzemes Augstskola: sadarbības partneris izglītībā". Šī gada konferencestēma ir „Mūsdienu pedagogs un jaunietis – izaicinājumi un iespējas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanā”. Lai papildinātu savas zināšanas un gūtu jaunu praktisku pieredzi turpmākajam darbam, konferencē piedalīsies 250 pedagogu, pārstāvot ne tikai Vidzemes, bet arī Latgales, Zemgales un Kurzemes reģiona izglītības iestādes.

Konferencē – praktiskajos semināros tiks skarti tādi aktuāli jautājumi kā mūsdienu jaunieša domāšana, pedagoga loma jauniešu pilnveides un izaugsmes veicināšanā, mūsdienu pasaulē radītās prioritātes, kas ietekmē pedagoga darbu ar jaunieti, iespējas kvalitatīvāka mācību procesa nodrošināšanā, pedagogu pieredzes stāsti par efektīva mācību procesa vadīšanu un pieeju darbā ar jauniešiem un citi. Konferences lektoru vidū būs pedagogi un psihologi, augstskolu docenti, Radošuma pils izaugsmes treneri, „Iespējamās misijas” absolventi un citi ievērojami izglītības speciālisti Latvijā.

Paralēli konferencei, norisināsies apaļā galda diskusija, kurā Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, ViA vadība, pašvaldību pārstāvji, skolu, ģimnāziju un tehnikumu direktori runās par augstskolas un vidējās izglītības iestāžu sadarbības iespējām. Diskusijā tiks apspriesta iespēja salāgot augstskolas studiju virzienu un studiju programmu jomas ar vidējo mācību iestāžu programmām un jomām, kā rezultātā reģionā tiktu uzlabota vienotas, uz reģiona attīstību vērstas izglītības sistēmas izveide.

Konferencē – praktiskajā seminārā iespējams piedalīties tikai iepriekš reģistrētiem dalībniekiem. Pasākums norisināsies abās Vidzemes Augstskolas ēkās – Cēsu ielā 4 un Tērbatas ielā 10. Konferenci rīko Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrs.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016