„Vidzeme Open” debašu turnīrs pulcēs dalībniekus no piecām valstīm | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

„Vidzeme Open” debašu turnīrs pulcēs dalībniekus no piecām valstīm

Ziņa pievienota - 15.03.2016

19. un 20. martā, Valmierā notiks ikgadējais Vidzemes Augstskolas Debašu kluba rīkotais debašu turnīrs „Vidzeme Open 2016”,kurā piedalīsies vairāk nekā 60 debatētāji un debašu tiesneši. Dalību pieteikuši pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ungārijas un Anglijas.

Divas dienas jauniešu komandas savstarpēji debatēs piecos priekšsacīkšu riņķos, lai krātu punktus un cīnītos par vietu pusfinālā. Četras spēcīgākās komandas tiksies lielajā finālā svētdien plkst. 16.30.

Šogad „Vidzeme Open 2016” ir vienas no vērienīgākajām debašu sacensībām Latvijā un viens no Baltijas debašu čempionāta posmiem. Turnīrā tiks noskaidrotas arī čempionāta kopvērtējuma labākās komandas un runātāji.

Debašu sacensības pārraudzīs ļoti pieredzējusi galveno tiesnešu komanda. Aron Cohen, kurš kā debatētājs ir piedalījies Eiropas un pasaules līmeņa turnīru finālos, kā arī bijis pasaules debašu čempionāta galvenais tiesnesis. Karolina Partyga, kura vēl pirms 2 gadiem piedalījās pasaules debašu čempionāta finālā un ir tiesājusi augstas raudzes turnīrus. Kā arī Radu Cotarcea, kura panākumu saraksts ir vēl iespaidīgāks kā abiem iepriekš minētajiem tiesnešiem.

Vidzemes Augstskolas debašu turnīru atbalsta Latvijas Debašu asociācija „QUO tu domā?”, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvija, „SEB banka”, Valmieras piens, Rūjienas saldējums „Artifex plus”, „Valmiermuižas alus darīta”, Vidzemes Augstskolas un Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība.

Vidzemes Augstskolas Debašu klubs  (ViA DK) ir Vidzemes Augstskolas studentu interešu klubs (interešu izglītības organizācija), kas darbojas jau kopš 2005. gada. Debašu kluba mērķis ir veicināt debašu atpazīstamību studentu un arī plašākas sabiedrības vidū, uzlabojot sabiedrības un studentu iesaisti sabiedrībai nozīmīgos un aktuālos jautājumos, veicinot izpratni par aktuāliem jautājumiem ar argumentētas diskusijas palīdzību. Tiešais debašu kluba uzdevums ir aktīvi attīstīt interešu izglītību debašu formātā Vidzemes Augstskolā, sagatavot debatētājus, lai tie ar panākumiem būtu spējīgi debatēt nacionāla un  starptautiska līmeņa debašu turnīros.

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016