Vidusskolēni iejūtas studenta ādā “ViA studenta anatomijā” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
VALMIERA GLASS VIA grauj FK Smiltene/BJSS
Svētdien,22.aprīlī, Smiltenes Tepera stadionā tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas 2.kārtas spēle, kurā savā starpā...
24.04.2017
Vidzemes Augstskolā norisināsies pirmais starptautiskais virtuālās un papildinātās realitātes “Hackathon”
            No 28. līdz 30. aprīlim Vidzemes Augstskolā (ViA) notiks pirmais starptautiskais “Hackathon” Baltijas...
21.04.2017
Vai Krievijas medijiem Latvijā ir “brālēni”?
Daudzi Krievijas mediji cieši seko līdzi arī notikumiem Latvijā. Savu speciālkorespondentu Rīgā ne visi var atļauties,...
21.04.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pirmo reizi LBL2 finālā
              „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”  otrdien, 18.aprīlī, aizvadīja LBL2 mājas spēli pret BK „Ķekavu”....
20.04.2017

Vidusskolēni iejūtas studenta ādā “ViA studenta anatomijā”

Ziņa pievienota - 16.03.2017

 

Vidzemes Augstskolā no 15. līdz 22. martam norisinās pasākums “ViA studenta anatomija.” Tā ietvaros šogad 33 vidusskolēni no Valmieras, Rīgas, Cēsīm, Ogres, Liepājas, Jēkabpils, Salaspils un citām Latvijas vietām ierodas Vidzemes Augstskolā, lai tuvāk iepazītos ar augstskolas dzīvi no iekšienes.

Iejūtoties studenta ādā, vidusskolēni piedalās lekcijās, tiekas ar pasniedzējiem, viesojas kopmītnēs un izzina citus studentu dzīves aspektus. Jānis Kumsārs viesojās pie studiju programmas “Informācijas tehnoloģijas” studentes un dienu vērtē pozitīvi: “Apmeklēju lekciju “Programmēšana”, kurā biju priecīgs arī pats izmēģināt un izprast dažādas programmas. Atmosfēra Vidzemes Augstskolā ir pozitīva un studenta dzīve Valmierā liekas jautra!”

Ar Vidzemes Augstskolu vidusskolēnus iepazīstina “krustvecāki” - dažādu studiju programmu pārstāvji - “Mediju studijas un žurnālistika”, “Biznesa vadība”, “Tūrisma organizācija un vadība”, “Tūristu gids - ceļojumu un pasākumu organizators”, “Informācijas tehnoloģijas”, kā arī “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”.

Studiju programmas “Komunikācija un sabiedriskās attiecības” studente Laura Eisaka par “krustmāti” vidusskolēniem kļuvusi jau otro gadu, jo uzskata, ka jauniešiem ir vērtīgi ne tikai apskatīt augstskolu mājaslapas, bet arī realitātē redzēt, dzirdēt un “aptaustīt” studentu dzīves ikdienu.

“ViA studenta anatomija” ir tradicionāls studiju vides iepazīšanas pasākums, kas aizsākās pirms 10 gadiem. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt vidusskolēnus ar viņiem interesējošām studiju programmām un studiju procesu augstskolā. Nereti pasākuma dalībnieki vēlāk arī izvēlās kļūt par Vidzemes Augstskolas studentiem.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017