Vidusskolēn, izmanto savu brīvlaiku lietderīgi! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vidusskolēn, izmanto savu brīvlaiku lietderīgi!

Ziņa pievienota - 21.10.2013

Vidzemes Augstskola rudens brīvdienās no 28. oktobra līdz 1. novembrim vidusskolēniem piedāvā informatīvi izglītojošus pasākumus

Radošās laboratorijas:
29. oktobrī vidusskolēni tiek aicināti piedalīties erudīcijas un atjautības spēlē “VISU VAI NEKO!”.  Izmantojot radiofrekvenču identifikācijas (RFID) tehnoloģijas, iepazīt Valmieras kultūrvēsturiskos objektus  un tūrisma takas no neizzinātās puses.
Jaunieši tiks sadalīti grupās pa trīs dalībniekiem, katrai komandai izsniedzot elektroniskās atzīmešanās RFID čipu, aereofoto un leģenda ar 10 kontrolpunktu aprakstu, kuri atrodas pie Valmieras pilsētas zināmiem un mazāk zināmiem kultūrvēstures un tūrisma objektiem, un tie būs jāapmeklē noteiktā secībā. Katrai komandai pirms starta jāizstrādā sava stratēģija un taktika, ko tā realizēs, veicot uzdoto distanci. Katrā no kontrolpunktiem dalībnieki atzīmēsies ar RFID elektroniskās atzīmēšanās un laika uzskaites sistēmas palīdzību. Uzvar komanda, kura apmeklējusi un atzīmējusies iespējami lielākā skaitā no kontrolpunktiem. Vienāda punktu skaita gadījumā uzvar komanda, kura distances veikšanai ir patērējusi īsāku laika periodu. Uzvarējušās komandas dalībnieki saņems apbalvojumus ar pozitīvo iniciatīvu biedrības “PRO.ini” medaļām un kausu (lielu)!

30. oktobrī vidusskolēni tiek gaidīti izzināt komunikācijas speciālistu ikdienu, viesojoties Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā un Vidzemes TV, kur jaunieši iepazīsies ar reģionālās TV žurnālistu darbu. Noslēgumā ViA komunikācijas un mediju virziena studenti vadīs interaktīvu nodarbību par studijām sociālajās zinātnēs.

Reģistrēšanās  līdz 27. oktobrim, rakstot uz e-pastu vmc@va.lv. Vietu skaits radošajās laboratorijās ierobežots.

Studentu Anatomija:
Visas nedēļas garumā  notiks tradicionālais studiju vides izzināšanas pasākums "ViA studenta anatomija”. Pasākuma mērķis ir  iepazīstināt vidusskolēnus ar interesējošo studiju programmu un studiju procesu augstskolā.  
Vidusskolēnus ar studiju vidi iepazīstinās „krustvecāki" – izvēlētās studiju programmas studenti, ar kuriem kopā varēs apmeklēt lekcijas, tikties ar docētājiem, viesoties studentu kopmītnēs, kā arī iepazīt daudzus citus studentu dzīves aspektus.

Lai varētu piedalīties anatomijā, vidusskolēni tiek aicināti  reģistrēties lapā  anatomija.va.lv, izvēloties sev tīkamo studentu.

Papildu informācija, rakstot uz e-pastu liene.bema@va.lv

 



	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016