ViASA aicina visus studentus pievienoties stiprākajiem studentiem Stipro skrējienā! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViASA aicina visus studentus pievienoties stiprākajiem studentiem Stipro skrējienā!

Ziņa pievienota - 10.04.2014

Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienība aicina visus studentus, kas ar sportu ir uz „tu”, uzdrīkstas skatīties bailēm tieši acīs un vēlas pierādīt gan paši sev, gan visiem pārējiem, ka ir cienīgi vārda „stiprs” nešanai, pieteikties spēka un izturības pārbaudē Stipro skrējiens.

Pasākums jau sesto reizi norisināsies kinopilsētā Cinevilla Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, š.g. 4. maijā. Adrenalīna un pozitīvu emociju pilns skrējiens - kāpt, rāpties, rāpot, peldēt, sakost zobus, pārvarēt un pierādīt sev, ka Tu to spēj - ar uzvarošu, gandarījuma pilnu smaidu ieskriet finišā.

Pieteikšanās pasākumam uzņem apgriezienus! Dalībnieku aktivitāte kļuvusi daudz lielāka un drīzumā tiks sasniegts pagājušā gada skrējēju kopējais skaits, turpat 4 tūkstoši (to skaitā arī trīs Vidzemes Augstskolas/ViASA komandas un vairāki ViA studenti, kas pieteikušies individuālajai distancei).

Lielākā daļa skrējēju ir studenti, tadēļ arī šogad noskaidrosim stiprākos studentus Latvijā starp visiem Stipro skrējiena dalībniekiem.

2014. gadā Stipro skrējiena trase piedzīvos radikālas pārmaiņas. Tiks palielināta starta zona un skrējiens norisināsies pavisam citā virzienā. Vairākums šķēršļu rekonstruēs un tiks izveidoti vairāk kā 10 pavisam jauni. Lai Stipro skrējiens nekļūtu garlaicīgs un iepriekšējo gadu skrējējiem to padarītu interesantāku, pārvērstu par jaunu piedzīvojumu, trase tiks veidota sagrupēti, lai dalībniekiem, kuri piedalījušies iepriekšējos skrējienos, tas būtu pavisam jauns, interesants piedzīvojums. Šogad trasē tiks nodrošināti arī dzirdināšanas punkti.

Kā jau katru gadu tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji vīriešu, sieviešu un komandu ieskaitēs. Speciālbalvas būs paredzētas arī vairākās nominācijās – individuāli par labāko tērpu, frizūru un vispieticīgāko apģērbu. Komandu ieskaites grupās par košumu, „lidošanu” un izpalīdzību. Ikviens, kurš sekmīgi būs veicis trasi, saņems piemiņas suvenīru par piedalīšanos Stipro skrējienā.

Atlaidi dalības maksai 15% apmērā ir iespēja saņemt visiem ISIC/ITYC/IYTC karšu lietotājiem no tā brīža dalības maksas lieluma. Izmantot šo atlaidi var arī komandas, tikai tad vismaz diviem tās dalībniekiem jābūt iepriekš minēto norēķinu karšu lietotājiem (der arī ISIC Studentu apliecības).

Sīkāka informācija par pasākumu un pieteikšanās mājas lapā www.stiproskrejiens.lv.
Sekojiet aktīvi līdz biedrības „Par stipru Latviju!” sociālo tīklu profiliem, jo visu aprīli un arī maijā norisināsies dažādi konkursi, kuros varēs laimēt vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Atgādinām, ka līdz 20. aprīlim individuālie skrējēji var pieteikties par 20 €, bet komandai dalības maksa ir 95 €.

Uzdrošinies un pierādi, ka Vidzemes Augstskola VAR!

Stiprs cilvēks ir labsirdīgs cilvēks, par stipru Latviju!	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016