Vērojiet tiešraidē lekciju par “Dabas koncertzāli’ un uzziniet, kā savienot nesavienojamo! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Vērojiet tiešraidē lekciju par “Dabas koncertzāli’ un uzziniet, kā savienot nesavienojamo!

Ziņa pievienota - 15.08.2013

Rīt, 16. augustā Vidzemes Augstskolā notiekošās BISS ietvaros no plkst.10.45 līdz plkst. 12.15 visi interesenti varēs tiešraidē iepazīties ar vides izglītības ekspertes Silvijas Noras Kalniņš īstenoto unikālo un starpdisciplināro projektu “Dabas koncertzāle”. Projekts ir bezmaksas interaktīvs pasākums, kura raksturīgākā iezīme ir simbioze starp dabu, zinātni un mākslu. Tas kā S. N. Kalniņš iniciatīva tika uzsākts pirms astoņiem gadiem, un ir novērtēts ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā kā labākā vides izglītības kampaņa 2012. gadā.

Video lekcijā skatītāji uzzinās par “Dabas koncertzāles” vēsturisko attīstību, tiks akcentēti pasākuma organizatoriskie aspekti un tā nozīmība katram Latvijas iedzīvotājam tik nepieciešamajā vides izglītošanā.

Projekts “Dabas koncertzāle” ir pierādījums, ka dažādas programmas un nozares var veiksmīgi tik apvienotas kopīgā pasākumā.  Tā ir sadarbība starp dabu, mūziku, zinātni, video mākslu un dramaturģiju. Arī BISS dalībnieki pārstāv dažādas nozares – tūrismu, komunikācijas zinātni, ekonomiku, starptautiskās attiecības, tāpēc video lekcija par starpdisciplināro projektu var kalpot kā iedvesma ikvienam nebaidīties savienot šķietami nesavienojamas nozares.

Lektore ilgus gadus vadījusi ANO Attīstības programmu Latvijā, lasījusi lekcijas par vides pārvaldības tēmām Albānijā, Gruzijā, Kirgizstānā, Austrumtimorā, sniegusi konsultācijas vides programmu izstrādē un izvērtēšanā.

Lekciju tiešraidē skatieties šeit, pēc tam šo lekciju, tāpat kā visu citu BISS ietvaros notikušo atvērto lekciju ierakstus, varat noskatīties šeit.

Šogad Valmierā uz Baltijas Starptautisko Vasaras skolu ieradušies vairāk nekā 60 studenti no 17 valstīm, lai apmeklētu lekcijas divās programmās – “Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība” un “Attīstības glokalizācija: lauku reģionu un mazu pilsētu attīstības perspektīvas globalizētā pasaulē”.

BISS programma “Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība” tiek nodrošināta ar ES atbalstu Erasmus daudzpusējā projekta "Kopīga maģistra studiju programma “Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ ITEM" ietvaros, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija un Valsts izglītības attīstības aģentūra, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldība. Savukārt programma “Attīstības glokalizācija: Lauku reģionu un mazu pilsētu attīstības perspektīvas globalizētā pasaulē” tiek īstenota Erasmus intensīvās programmas ietvaros.

 

Papildu informācija:
Ilze Ozola
Baltijas Starptautiskās vasaras skolas SA konsultante
Tālrunis +371 26 62 53 82
E-pasts: ilze.ozola10(at)va.lv
http://biss.va.lv
Facebook konts: Baltic International Summer School
Twitter @ViA_eng	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016