Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties dalībai reģionālajā tūrisma konferencē Valmierā | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties dalībai reģionālajā tūrisma konferencē Valmierā

Ziņa pievienota - 02.04.2012
tur-konf.JPG

Lai stiprinātu vienotas tūrisma stratēģijas ievērošanu valstī un reģionā, kā arī iepazītos ar novitātēm tūrisma nozarē, veicinātu kvalitatīvu dialogu un savstarpēju informācijas apmaiņu, 12.-13.aprīlī Valmierā, Vidzemes Augstskolas konferenču zālē (Cēsu ielā 4) norisināsies reģionālā tūrisma konference.

Konference ilgs divas dienas, tās mērķauditorija –pašvaldību pārstāvji, arī tūrisma jomas uzņēmēji un eksperti, kā arī citi interesenti no visas Latvijas. Šāda veida reģionālā konference Valmierā notiks pirmo reizi, to organizēs Valmieras pilsētas pašvaldība.

Konferences laikā tās apmeklētājus informēs gan par valstiska, gan reģionāla mēroga tūrisma nozares aktualitātēm. Aicināti piedalīties pārstāvji no LR Ekonomikas ministrijas, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, kā arī no Vidzemes tūrisma asociācijas.

Tāpat konferences pirmajā dienā klātesošie tiks iepazīstināti ar Valmieras un tās apkārtnes tūrisma attīstības stratēģiju 2012.-2018.gadam, kā arī pārrobežu sadarbības projekta ELRI-113 „Via Hanseatica” norises gaitu.

Stiprinot izpratni par klastera nozīmību tūrisma nozares attīstībā, konferencē aicināti uzstāties Vidzemes Augstskolas pārstāvji, kuri informēs tūrisma uzņēmējus par augstskolas piedāvātajām sadarbības iespējām, aicinot tās izmantot sava uzņēmuma attīstībā.

Konferencē tiks aplūkots arī pētījums par pilsētas zīmolvedības nozīmi tūrisma attīstībā.

Pasākuma otrā diena tiks veltīta labo prakšu piemēru iepazīšanai Valmieras pusē. Interesentiem būs iespēja ielūkoties Valmieras Drāmas teātra aizkulisēs, kur ekskursijas laikā klātesošiem pastāstīs arī par teātra mārketinga aktivitātēm.

Konferences dalībnieki apmeklēs arī Valmieras puses tūrisma uzņēmumus, piemēram, Valmiermuižas alusdarītavu un atpūtas un sporta kompleksu „Avoti”, kuru saimnieki dalīsies pieredzē par veiksmīgu uzņēmuma attīstības gaitu, kā arī sniegs padomus, kā sekmīgi piesaistīt Eiropas Savienības līdzfinansējumu sava uzņēmuma attīstības veicināšanā.

Lūdzam pieteikt dalību konferencē, sūtot pieteikuma veidlapu uz tic@valmiera.lv līdz š.g. 5.aprīlim. (Pieteikuma veidlapa pieejama portālā www.valmiera.lv, kā arī vortālā http://visit.valmiera.lv

Informāciju sagatavoja:
Anita Zušmane
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob.tel.: 29454752	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016