Valmieras pašvaldībā viesojas Vidzemes Augstskolas studenti | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Valmieras pašvaldībā viesojas Vidzemes Augstskolas studenti

Ziņa pievienota - 22.03.2013

22.martā Valmieras pilsētas pašvaldībā viesojās Vidzemes Augstskolas Politoloģijas programmas 1. un 2.kursa studenti, lai tuvāk iepazītos ar pašvaldības darbu. Viesošanās tika organizēta „Laba servisa mēneša” ietvaros.

Augstskolas studentus uzrunāja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, kurš jauniešus iepazīstināja ar pašvaldības funkcijām, nozīmīgākajiem realizētajiem projektiem, kā arī pašvaldības nākotnes iecerēm. Pēc prezentācijas jaunieši ar mēru iesaistījās dzīvīgā diskusijā par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izstrādāto jaunās teritoriālās reformas koncepciju, veselības aprūpes personāla piesaisti darbam Valmierā, kā arī pašvaldības sadarbību ar augstskolu.

Vizītes turpinājumā studenti tika iepazīstināti ar Apmeklētāju pieņemšanas centra, Valmieras Izglītības pārvaldes, Valmieras Sociālā dienesta un Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas darbu.

Noslēgumā studenti ar Sociālo zinātņu fakultātes dekānu Visvaldi Valtenbergu dalījās iespaidos par redzēto, kā arī tika aicināti izteikt viedokli par apmeklēto nodaļu darbu un sniegt ierosinājumus pašvaldības darba uzlabošanai. Studenti apstiprināja, ka vizīte ir bijusi interesanta un lietderīga, jo tika uzzināts daudz jauna par pašvaldības darbu. Viņi rosināja arī turpmāk rīkot šādas vizītes, lai iepazītu arī citu nodaļu, piemēram, Attīstības un projektu vadības, kā arī Juridiskās nodaļas darbu.

no valmiera.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016