Valmierā noslēgusies 17. Baltijas Starptautiskā vasaras skola | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Valmierā noslēgusies 17. Baltijas Starptautiskā vasaras skola

Ziņa pievienota - 03.07.2015

Noslēgusies Baltijas Starptautiskā vasaras skola (BISS), kas šogad Vidzemes Augstskolā (ViA) jau 17. gadu pulcēja studentus un pasniedzējus no deviņām dažādām pasaules valstīm programmā „Starptautisko tūrisma un pasākuma vadība/ITEM”. Vasaras skolas laikā studenti iepazinās ar vietējām tradīcijām un kultūru, atzīmējot Jāņus, kā arī  lekcijās un radošajās darbnīcās izzināja tūrismu un pasākumu vadību Latvijā.

Studijās un praktiskajos darbos pie ārvalstu un vietējiem pasniedzējiem, nozares profesionāļiem, kā arī pasākuma „Ziemeļvalstu un Baltijas valstu festivāls 2015” organizatoriem,  studentu uzmanība galvenokārt tika pievērsta tūrismam un pasākuma vadībai, lai veiktu datu analīzi un piedāvātu savus risinājumus apmeklētāju skaita palielināšanai un pasākumu kvalitātes uzlabošanai nākamajos gados.

„Ir noslēgusies skaista vasaras skola, kuras dalībnieki Vidzemes Augstskolā bija ieradušies ar milzīgu motivāciju iepazīt mūsu valodu, kultūru un valsti, kā arī mācīties tūrisma un pasākumu vadību pie nozarē atzītiem profesionāļiem. Dalībnieku augstā motivācija un vēlme mācīties un izzināt rada prieku par paveikto darbu, kā arī pārliecību par to, ka mēs strādājam pareizā virzienā,” atzina BISS projekta vadītāja Vineta Pūce.

Kopumā vasaras skola (BISS) 17 gadu laikā pulcēja vairāk nekā 600 studentus no visas pasaules. Kopš 1999.gada BISS ir tradicionāla vasaras izglītības programma, kas katru gadu norisinās Vidzemes Augstskolā. Projekts tapis sadarbībā ar Valsts Izglītības attīstības aģentūru, Izglītības un zinātnes ministriju, Kopīga maģistra studiju programmu “Starptautiskā tūrisma un pasākumu vadība/ ITEM" un Valmieras pašvaldību.

Informāciju sagatavoja:

Vera Grāvīte

Baltijas Starptautiskās vasaras skolas

Sabiedrisko attiecību speciāliste, fotogrāfe

e-pasts: vera.gravite@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016