"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" prezentē jauno tandēmu preses konferencē | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Improvizācijas vakars Tautas Harmonijas Centrā
     Sagaidot pavasari, Vidzemes Augstskolas improvizācijas teātris „ViAGars” organizē improvizācijas vakaru, lai...
27.03.2017
Notikusi pirmā jaunā sasaukuma Senāta sēde
Vidzemes Augstskolā 22. februārī notika Satversmes sapulces Senāta vēlēšanas, savukārt šo trešdien, 22. martā, notika...
24.03.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvada pirmo LBL2 izslēgšanas spēli
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” trešdien, 22.martā, aizvadīja pirmo, LBL2 astotdaļfināla izslēgšanas spēli....
24.03.2017
Piedzīvojumu erudīcijas spēle VISTĒRIJA atgriežas ar jauniem pārsteigumiem
     Vidzemes Augstskolā sestdien, 22.aprīlī, norisināsies piedzīvojumu erudīcijas spēle “Vistērija” – veids, kā...
24.03.2017

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" prezentē jauno tandēmu preses konferencē

Ziņa pievienota - 05.10.2016

Otrdien, 4.oktobrī, T/C “Valleta” Sportland veikala telpās norisinājās sporta organizācijas “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un futbola kluba “Valmiera Glass FK/BSS” kopējā preses konference, kurā, abiem klubiem apvienojoties un izveidojot savienību “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, tika noskaidroti klubu tālākie mērķi un ieceres uzsākot jauno sezonu, kā arī prezentēts jaunais logo.

Preses konferencē piedalījās A/S “Valmieras stikla šķiedra” ražošanas vadītājs Ģirts Vēveris, Valmieras Pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Vidzemes augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, sporta organizācijas “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ģenerālmenedžeris Miks Balodis, futbola kluba “Valmiera Glass FK/BSS” prezidents Uldis Pūcītis un Sportland mārketinga vadītājs Edgars Miezītis.

Sporta organizācijas “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ģenerālmenedžeris Miks Balodis uzsvēra, ka Valmierā šī ir jauna sporta lapaspuse, kurā vienā sporta organizācijā apvienojas nopelniem bagāts futbola klubs un ambiciozs basketbola klubs. Organizācijas nosaukumā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ir ietverti Valmieras pilsētas trīs lielākie stūrakmeņi – pati pilsēta, gan Valmieras, gan visas valsts lepnums “Valmieras stikla šķiedra” un jaunības asinsrite – Vidzemes Augstskola. Sporta organizācija turpinās strādāt ar bērniem un jauniešiem sadarbībā ar Valmieras bērnu sporta skolu. Līdz šim gan futbols, gan basketbols ir bijis cieši saistīts ar jauno talantu izaugsmes veicināšanu un pie šī koncepta organizācija arī pieturēsies turpmāk. Arī studentu basketbola un futbola attīstība ir organizācijas mērķu sarakstā, kā arī, izveidojot divu klubu tandēmu, aktīvi tiks strādāts pie amatieru sporta pilnveidošanas dažādām sabiedrības grupām.

Futbola kluba viceprezidents Uldis Pūcītis atzina, ka ideja par klubu apvienošanos dzima jau krietni agrāk, ņemot piemēru no Eiropas lielajiem klubiem. Kopīgas vienības izveide kļuva par nepieciešamu tad, kad futbola klubs panācis vienošanos un noslēdzis līgumu ar Vidzemes Augstskolu. “Svarīga ir šī pieredzes apmaiņa. Mums varbūt ir garāka vēsture kā sporta organizācijai, bet Vidzemes Augstskolas basketbola klubam ir krietni modernāka šī sistēma, un mēs no viņiem varētu mācīties. Savā sistēmas darbā viņi ir iesaistījuši Vidzemes Augstskolas studentus un varbūt mums līdz šim mums tas ir pietrūcis,” uzskata Uldis Pūcītis.

“Valmieras stikla šķiedra” ražošanas vadītājs Ģirts Vēveris pauda, ka šai sadarbībai ar sporta organizāciju ir liela pievienotā vērtība. “Ja mums ir prieks, iekšā šī laimes sajūta, mums ir iespēja dot otram. Bērniem, jauniešiem, cilvēkiem. To sauc par dalīšanos un šeit caurvijās šis pats jēdziens – pievienotā vērtība. Sanākot kopā futbolam un basketbolam zem viena logo, es domāju, ka tas radīs lielas lietas, ” minēja Ģirts Vēveris.

Valmieras Pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks: “Šodien ir tāda īpaša prieka sajūta, jo iepriekš abi klubi bija stabili pašvaldības sadarbības partneri. Mēs redzam ikdienā, kā Latvijas sportā  notiek šķelšanās pat federāciju ietvaros, taču šeit ir spilgts piemērs, kā vajag sadarboties. Kā pašvaldība mēs esam tikai par to priecīgi, ka mums tagad būs viens, vēl stabilāks sadarbības partneris.”

Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš uzsvēra, ka abu klubu sadarbība ir apsveicams solis arī Vidzemes Augstskolai: “ Caur sportu mēs tiekam pie kvalitatīviem studentiem, kas kā studenti augstskolu arī normāli absolvē. Vēl viens aspekts, kas ir ļoti svarīgi – vienlaicīgi mācoties, studējot un sportojot, jauni cilvēki pierod pie slodzes, jo jābūt sekmīgiem kā mācībās, tā sportā. “

Sportland pārstāvis Edgars Miezītis: “Sports ir Sportland veikalu tīklu ideoloģiskajā pamatā. Sportland misija ir padarīt jaunu cilvēku dzīves labākas un interesantākas, caur mūsu piedāvātājiem produktiem un pakalpojumiem un šis nav izņēmums. Ir apvienojušies divi sporta klubi un šis ir labs sākums veiksmīgai sadarbībai arī turpmākajos gados.”

Ar šo preses konferenci oficiāli tika atklāts abu klubu izveidotais tandēms, kas jaunajā sezonā strādās zem viena logo un viena nosaukuma. Sporta organizācija “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ar jaunu sparu un vēlmi sasniegt jaunas virsotnes jaunajā sezonā apvieno gan futbolu, gan basketbolu un iesāk rakstīt baltu lapu Valmieras pilsētas sporta vēsturē.

 

Informāciju sagatavoja:

Krista Cīrule

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017