VALMIERA GLASS ViA nodrošināta pirmā uzvara šosezon | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
VALMIERA GLASS VIA grauj FK Smiltene/BJSS
Svētdien,22.aprīlī, Smiltenes Tepera stadionā tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas 2.kārtas spēle, kurā savā starpā...
24.04.2017
Vidzemes Augstskolā norisināsies pirmais starptautiskais virtuālās un papildinātās realitātes “Hackathon”
            No 28. līdz 30. aprīlim Vidzemes Augstskolā (ViA) notiks pirmais starptautiskais “Hackathon” Baltijas...
21.04.2017
Vai Krievijas medijiem Latvijā ir “brālēni”?
Daudzi Krievijas mediji cieši seko līdzi arī notikumiem Latvijā. Savu speciālkorespondentu Rīgā ne visi var atļauties,...
21.04.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pirmo reizi LBL2 finālā
              „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”  otrdien, 18.aprīlī, aizvadīja LBL2 mājas spēli pret BK „Ķekavu”....
20.04.2017

VALMIERA GLASS ViA nodrošināta pirmā uzvara šosezon

Ziņa pievienota - 18.04.2017

            Sestdien, 15.aprīlī, Jēkabpils Sporta centra laukumā, norisinājās pirmā komanda.lv 1.līgas spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA GLASS VIA un FK Jēkabpils/JSC. Uzvaru ar rezultātu 3 – 1 guva Valmieras komanda, divreiz izceļoties Vairim Velmem un vienreiz – Valtam Jaunzemam.

            Spēle iesākās salīdzinoši mierīgi, abām komandām, meklējot pretinieku vājās vietas. Pirmais bīstamais uzbrukums šoreiz valmieriešu izpildījumā, kad pa vārtu stabu sita komandas kapteinis Mārcis Ērglis. Turpmākās minūtes pirmajā puslaikā tika aizvadītas abām komandām dodoties uzbrukumā, bet līdz simtprocentīgai vārtu gūšanas iespējai ne viena, ne otra komanda tā arī nenonāca.

            Otrais puslaiks iesākās strauji un desmitajā minūtē tika gūti pirmie vārti Jēkabpils komandas spēlētājam raidot bumbu Elvja Arnava sargātajos vārtos. Tomēr Jēkabpils komandas prieki nebija ilgi – uz laukuma 72.minūtē uznākušais Vairis Velme jau nākamajā minūtē guva pirmos vārtus VALMIERA GLASS VIA sastāvā šajā sezonā un rezultāts kļuva 1 – 1. Neilgi pēc rezultāta izlīdzināšanas, precīzs izrādījās arī viens no komandas līderiem Valts Jaunzems, panākot jau 2 – 1. Divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām vēlvienus vārtus, izripinot bumbu caur Jēkabpils komandas vārtsarga kājām, guva Vairis Velme, nodrošinot jau respektablo 3 – 1 VALMIERA GLASS VIA labā. Līdz spēles beigām rezultāts uz tablo nemainījās un pirmie trīs punkti jaunajā sezonā iegūti!

            Spēlei noslēdzoties Vairis Velme atzina, ka “sezonas sākums uzmanīgs gan no vienas, gan no otras komandas puses. Varētu teikt, ka pirmajā puslaikā komandas izpētīja viena otru, taču otrā puslaika sākumā ielaidām vārtus, bet komanda nepadevās un turpināja cīnīties! Personīgi gribu teikt lielu paldies komandas treneriem, ka uzticējās un izlaida mani laukumā. Gūtie vārti? Paldies komandas biedriem par piespēlēm!”

            Savukārt VALMIERA GLASS VIA kapteinis Mārcis Ērglis norādīja, ka “Spēle pret Jēkabpils vienību bija tāda, kā priekš sezonas sākuma pieklājas, spēles sākumā, protams, puišu vidū bija manāma neliela mandrāža, pirmās minūtes vairāk tika aizvadītas, tā teikt, taustoties, jo par šā gada Jēkabpils komandu nebija nekas daudz zināms, pretinieku komanda pirms sezonas starta bija pastiprinājusies ar pāris meistarīgiem vietējiem futbolistiem un arī pāris leģionāriem no Ukrainas. Uzskatu, ka pēc pirmo minūšu taustīšanās un pretinieku spēju novērtēšanas, spēles gaitu kontrolējām pēc treneru sastādītā plāna. Lai gan pirmie ielaidām vārtus, nenolaidām rokas un uzreiz atbildējām ar diviem ātriem vārtiem Zinājām, ka būs kļūdas, jo, kā jau minēju iepriekš, pirmā sezonas spēle parasti ir loti grūta, šeit vairāk izšķir cīņas spars nevis individuālā meistarība. Paldies puišiem par spēli, par cīņas sparu! Tagad laiks analizēt pieļautās kļūdas aizvadītajā spēlē un gatavoties sezonas turpinājumam”.

            Nākamo spēli VALMIERA GLASS VIA aizvadīs jau 22.aprīlī, kad izbraukumā tiksies ar FK Smilteni, savukārt pirmā mājas spēle tiks aizvadīta jau 29.aprīlī, kad Valmierā viesosies BFC Daugavpils.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017