VALMIERA GLASS ViA nodrošināta pirmā uzvara šosezon | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas studentu piedzīvojums Lietuvā
   Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” trešā kursa studenti 14.maijā devās pašu...
23.05.2017
Baltijas Startpautiskās vasaras skolas sertifikātus ieguvuši 16 komunikācijas un mediju studenti
Veiksmīgi noslēgusies jau 19. Baltijas Starptautiskā vasaras skola, Vidzemes Augstskolā (ViA) pulcējot 16 aizrautīgus...
22.05.2017
VALMIERA GLASS VIA atkārtoti nospēlē neizšķirti
Olainē svētdien, 21. maijā, tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas futbola čempionāta spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA...
22.05.2017
Aizvadīta VALMIERA GLASS VIA sezonas noslēguma preses konference
Vidzemes Augstskolā, pirmdien, 22. maijā, noslēdzot VALMIERA GLASS VIA basketbola kluba sesto sezonu notika pēc...
22.05.2017

VALMIERA GLASS ViA nodrošināta pirmā uzvara šosezon

Ziņa pievienota - 18.04.2017

            Sestdien, 15.aprīlī, Jēkabpils Sporta centra laukumā, norisinājās pirmā komanda.lv 1.līgas spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA GLASS VIA un FK Jēkabpils/JSC. Uzvaru ar rezultātu 3 – 1 guva Valmieras komanda, divreiz izceļoties Vairim Velmem un vienreiz – Valtam Jaunzemam.

            Spēle iesākās salīdzinoši mierīgi, abām komandām, meklējot pretinieku vājās vietas. Pirmais bīstamais uzbrukums šoreiz valmieriešu izpildījumā, kad pa vārtu stabu sita komandas kapteinis Mārcis Ērglis. Turpmākās minūtes pirmajā puslaikā tika aizvadītas abām komandām dodoties uzbrukumā, bet līdz simtprocentīgai vārtu gūšanas iespējai ne viena, ne otra komanda tā arī nenonāca.

            Otrais puslaiks iesākās strauji un desmitajā minūtē tika gūti pirmie vārti Jēkabpils komandas spēlētājam raidot bumbu Elvja Arnava sargātajos vārtos. Tomēr Jēkabpils komandas prieki nebija ilgi – uz laukuma 72.minūtē uznākušais Vairis Velme jau nākamajā minūtē guva pirmos vārtus VALMIERA GLASS VIA sastāvā šajā sezonā un rezultāts kļuva 1 – 1. Neilgi pēc rezultāta izlīdzināšanas, precīzs izrādījās arī viens no komandas līderiem Valts Jaunzems, panākot jau 2 – 1. Divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām vēlvienus vārtus, izripinot bumbu caur Jēkabpils komandas vārtsarga kājām, guva Vairis Velme, nodrošinot jau respektablo 3 – 1 VALMIERA GLASS VIA labā. Līdz spēles beigām rezultāts uz tablo nemainījās un pirmie trīs punkti jaunajā sezonā iegūti!

            Spēlei noslēdzoties Vairis Velme atzina, ka “sezonas sākums uzmanīgs gan no vienas, gan no otras komandas puses. Varētu teikt, ka pirmajā puslaikā komandas izpētīja viena otru, taču otrā puslaika sākumā ielaidām vārtus, bet komanda nepadevās un turpināja cīnīties! Personīgi gribu teikt lielu paldies komandas treneriem, ka uzticējās un izlaida mani laukumā. Gūtie vārti? Paldies komandas biedriem par piespēlēm!”

            Savukārt VALMIERA GLASS VIA kapteinis Mārcis Ērglis norādīja, ka “Spēle pret Jēkabpils vienību bija tāda, kā priekš sezonas sākuma pieklājas, spēles sākumā, protams, puišu vidū bija manāma neliela mandrāža, pirmās minūtes vairāk tika aizvadītas, tā teikt, taustoties, jo par šā gada Jēkabpils komandu nebija nekas daudz zināms, pretinieku komanda pirms sezonas starta bija pastiprinājusies ar pāris meistarīgiem vietējiem futbolistiem un arī pāris leģionāriem no Ukrainas. Uzskatu, ka pēc pirmo minūšu taustīšanās un pretinieku spēju novērtēšanas, spēles gaitu kontrolējām pēc treneru sastādītā plāna. Lai gan pirmie ielaidām vārtus, nenolaidām rokas un uzreiz atbildējām ar diviem ātriem vārtiem Zinājām, ka būs kļūdas, jo, kā jau minēju iepriekš, pirmā sezonas spēle parasti ir loti grūta, šeit vairāk izšķir cīņas spars nevis individuālā meistarība. Paldies puišiem par spēli, par cīņas sparu! Tagad laiks analizēt pieļautās kļūdas aizvadītajā spēlē un gatavoties sezonas turpinājumam”.

            Nākamo spēli VALMIERA GLASS VIA aizvadīs jau 22.aprīlī, kad izbraukumā tiksies ar FK Smilteni, savukārt pirmā mājas spēle tiks aizvadīta jau 29.aprīlī, kad Valmierā viesosies BFC Daugavpils.	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017