VALMIERA GLASS VIA gūst ceturto uzvaru! | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskolas studentu piedzīvojums Lietuvā
   Vidzemes Augstskolas studiju programmas “Tūrisma organizācija un vadība” trešā kursa studenti 14.maijā devās pašu...
23.05.2017
Baltijas Startpautiskās vasaras skolas sertifikātus ieguvuši 16 komunikācijas un mediju studenti
Veiksmīgi noslēgusies jau 19. Baltijas Starptautiskā vasaras skola, Vidzemes Augstskolā (ViA) pulcējot 16 aizrautīgus...
22.05.2017
VALMIERA GLASS VIA atkārtoti nospēlē neizšķirti
Olainē svētdien, 21. maijā, tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas futbola čempionāta spēle, kur savā starpā tikās VALMIERA...
22.05.2017
Aizvadīta VALMIERA GLASS VIA sezonas noslēguma preses konference
Vidzemes Augstskolā, pirmdien, 22. maijā, noslēdzot VALMIERA GLASS VIA basketbola kluba sesto sezonu notika pēc...
22.05.2017

VALMIERA GLASS VIA gūst ceturto uzvaru!

Ziņa pievienota - 08.05.2017

                Rēzeknes sporta centra stadionā, svētdien, 7.maijā norisinājās komanda.lv 1.līgas 4.kārtas spēle, kur savā starpā cīnījās VALMIERA GLASS VIA un Rēzeknes FA/BJSS un uzvaru ar rezultātu 4 – 0 guva Valmieras komanda.

                Spēle sākās ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem Rēzeknes komandas vārtu virzienā. VALMIERA GLASS VIA bija daudz reālu vārtu gūšanas iespēju līdz 22.minūtē pa labo malu izrāvās Mārtiņš Dubro atklājot spēles rezultātu (1 – 0). Ilgi nebija jāgaida līdz brīdim, kad rezultāts tika dubultots – precīzs Mārcis Ērglis panākot jau 2 – 0 VALMIERA GLASS VIA labā. Jāatzīmē, ka pirmā puslaika noslēgumā divas sarkanās kartītes izpelnījās mājinieku komandas spēlētāji – abiem divas dzeltenās šajā spēlē, kas rezultējās ar sarkano kartīti un savējo atstāšanu deviņu vīru sastāvā.

                Otrais puslaiks sākās VALMIERA GLASS VIA zīmē, kad jau puslaika otrajā minūtē precīzs bija Alvis Dubovs (3 – 0). Gūstot trīs vārtu pārsvaru, Valmieras komanda sāka spēlēt brīvāk, biežāk parādot savu individuālo meistarību, kā arī saspēlējoties ar īsām piespēlēm. Viena no šādām epizodēm rezultējās ar to, ka Madis Oskars Miķelsons guva pirmos vārtus šajā sezonā un ceturtos komandai šajā spēlē (4 – 0). Komandai bija vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet tās netika realizētas. Spēles beigu svilpei skanot, rezultāts uz tablo vēstija 4 – 0 VALMIERA GLASS VIA labā.

Kā pēc spēles atzina VALMIERA GLASS VIA centra aizsargs Elmārs Sietinsons “Principiālā spēlē tika iegūta pārliecinoša uzvara. Mājinieku komandai kliboja disciplīna, kas atviegloja mūsu spēli un liedza pašiem cīnīties par punktiem. Ceram šo uzvaru sēriju turpināt jau sestdien, kad tiksimies pret FK Ogre!”

                Šobrīd VALMIERA GLASS VIA čempionātā ir vienīgā komanda, kas šajā sezonā nav zaudējusi punktus tādējādi nostiprinoties turnīra tabulas augšgalā. Nākamā spēle jau 13.maijā, kad J.Daliņa stadionā, plkst. 18.00 tiksies VALMIERA GLASS VIA ar FK Ogre.

 

Vārtu guvēji: M.Dubro (`22), M.Ērglis (`28), A.Dubovs (`48), M.Miķelsons (`68).	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017