Valmierā apbalvo 2012.gada labākos sportistus - arī BK ViA | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Valmierā apbalvo 2012.gada labākos sportistus - arī BK ViA

Ziņa pievienota - 14.12.2012

7. decembrī Valmieras Kultūras centrā norisinājās Valmieras Sporta balle. Tās laikā svinīgā ceremonijā tika godināti teju 90 Valmieras sporta laureāti, tai skaitā individuālie sportisti, treneri un sporta spēļu komandas, par veiksmīgiem sasniegumiem un aktīvu darbību aizvadītajā sezonā. Valmieras pilsētas pašvaldība šādu pasākumu organizē jau sesto gadu, lai izteiktu pateicību tiem sportistiem, kuri Valmieras vārdu spodrinājuši gan Latvijas un Baltijas, gan Eiropas un pasaules mēroga sacensībās.

Arī BK „Vidzemes Augstskola” ieguva atzinību no Valmieras pilsētas pašvaldības par Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas izcīnīto čempiona titulu. Šis ir pirmais tituls kluba pastāvēšanas vēsturē un tas tika izcīnīts ar smagu darbu un cīņu.

BK "Vidzemes Augstskola" ģenerālmenedžeris Miks Balodis:
"Ir patiess prieks, ka Valmieras pilsēta novērtē mūsu pagājušās sezonas sasniegumus. Ņemot vērā to, ka klubam un komandai pagājušā sezona bija tikai pirmā nopietnā sezona, gandarījums par uzvaru Latvijas Basketbola Līgas 3.divīzijā un šo apbalvojumu ir liels. Izmantojot izdevību, vēlos pateikties Vidzemes Augstskolai, kura pirms vairāk kā gada noticēja mūsu idejai. Tāpat jāpasaka liels paldies Valmieras Pilsētas pašvaldībai un visiem pārējiem komandas atbalstītājiem, kuru ieguldījums kluba darbības nodrošināšanā ir nenovērtējams. Esam pateicīgi visiem iepriekšējās sezonas komandas spēlētājiem un cilvēkiem, kuri darbojās ap BK "Vidzemes Augstskola". Tomēr, ņemot vērā kluba mērķus, saprotam, ka šis ir tikai pirmais mazais solis to īstenošanā. Jau šogad spelējot Latvijas Basketbola Līgas 2.divīzijā, mērķtiecīgi turpinām darbu pie komandas konkurētspējas paaugstināšanas, maksimāli izmantojot Vidzemē augušos basketbola talantus, kuri paralēli basketbolam ir arī uzsākuši studijas Vidzemes Augstskolā. Tāpat pakāpeniski pilnveidojam kluba kā organizācijas darbību, paplašinām atbalstītāju loku un strādājam pie tā, lai Valmieras 5.vidusskolas sporta zālē basketbols atgrieztos līmenī, kāds tas bija Valmieras basketbola pirmsākumos."

Foto: Aivis Stračinksis, attēlā BK "Vidzemes Augstskola" ģenerālmenedžeris Miks Balodis un treneris Sandis Amoliņš.

Izmantotie resursi: valmiera.lv
Informāciju sagatavoja:
BK „Vidzemes Augstskola”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina
madara.jeskina@va.lv
www.bkvia.lv       	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016