Vai augstskola elpo vienā ritmā ar Vidzemi? | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
ViA „Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūts” atklāj jauno mājas lapu
Vidzemes Augstskolas zinātniskā struktūrvienība „Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūts” jeb HESPI...
22.02.2017
Atklāj savu studiju virzienu izstādē “Skola 2017” un iegūsti priekšrocību dalībai piedzīvojumā “Vistērija”
     Vidzemes Augstskola (ViA) arī šogad gaidīs interesentus ikgadējā izglītībai veltītajā izstādē „Skola 2017”, lai...
21.02.2017
Valmierā ir pa druskai no visiem labumiem
Ne visai ziemīgā februāra rubrikas “Mana vieta Valmierā” varonis ir Vidzemes Augstskolas docents Visvaldis Valtenbergs...
21.02.2017
Notiks Vidzemes Augstskolas Studentu valdes Vides virziena rīkotā konkursa “Iemūžini zaļu mirkli” apbalvošanas ceremonija
                   Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienības Vides virziens rīkota foto un video konkursa “Iemūžini zaļu...
21.02.2017

Vai augstskola elpo vienā ritmā ar Vidzemi?

Ziņa pievienota - 31.10.2016

Valmieras pilsētas pašvaldības zinātniskā granta ietvaros no 2016.gada oktobra līdz decembrim tiek veikts pētījums par Vidzemes Augstskolas studiju programmu piedāvājumu Latvijas un ārvalstu studentiem un tā atbilstību nākotnes profesijām un tirgus pieprasījumam nākotnē, piedāvāto studiju programmu kvalitāti, konkurētspēju un pilnveides iespējām, Vidzemes Augstskolas akadēmiskās kapacitātes stiprināšanu, kā arī iespējamajām partnerībām un sadarbības modeļiem, sasaistot ar Valmieras un Vidzemes reģiona resursiem.

Balstoties uz šī pētījuma rezultātiem, tiks meklētas atbildes – kādā veidā Vidzemes Augstskolai kļūt stiprākai kā mācību iestādei, kas ir vērsta uz studentu personības attīstīšanu un darba tirgum nepieciešamo kompetenču apguvi.

Pētījuma gaitā no 31.oktobra līdz 14.novembrim tiks veiktas pasniedzēju, studentu, absolventu un administratīvā personāla aptaujas un intervijas. Aicinām būt atsaucīgiem un atbalstošiem pētījuma veikšanā. 

Pētījumā ir iesaistītas SZF profesores Agita Līviņa un Sarmīte Rozentāle, studiju programmas “Sociotehnisku sistēmu modelēšana” studente Madara Gelsberga un SZF studiju speciāliste Loreta Vītiņa, kura šo pētījumu izmantos savā topošajā maģistra darbā “Uz pierādījumiem balstīta politikas veidošana”.

Ar pētījuma rezultātiem būs iespējams iepazīties Vidzemes Augstskolas un Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvajā seminārā 2017.gada februārī.

Šo pētījumu var uzskatīt par turpinājumu pagājušajā gadā veiktajam pētījumam par Valmierā un Vidzemes reģionā piedāvātās izglītības atbilstību uzņēmēju pieprasījumam un nodarbinātības prognozēm, kas sniedza atbildes par darba tirgus kvalitatīvajām un kvantitatīvajām izmaiņām un salīdzināja tās ar esošo izglītības piedāvājumu Vidzemes reģionā. Ar veiktā pētījuma rezultātiem var iepazīties šeit: http://profesijupetijums.valmiera.lv/

Informāciju sagatavoja:

Loreta Vītiņa

loreta.vitia@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017