Vai augstskola elpo vienā ritmā ar Vidzemi? | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
VALMIERA GLASS VIA grauj FK Smiltene/BJSS
Svētdien,22.aprīlī, Smiltenes Tepera stadionā tika aizvadīta komanda.lv 1.līgas 2.kārtas spēle, kurā savā starpā...
24.04.2017
Vidzemes Augstskolā norisināsies pirmais starptautiskais virtuālās un papildinātās realitātes “Hackathon”
            No 28. līdz 30. aprīlim Vidzemes Augstskolā (ViA) notiks pirmais starptautiskais “Hackathon” Baltijas...
21.04.2017
Vai Krievijas medijiem Latvijā ir “brālēni”?
Daudzi Krievijas mediji cieši seko līdzi arī notikumiem Latvijā. Savu speciālkorespondentu Rīgā ne visi var atļauties,...
21.04.2017
„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pirmo reizi LBL2 finālā
              „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”  otrdien, 18.aprīlī, aizvadīja LBL2 mājas spēli pret BK „Ķekavu”....
20.04.2017

Vai augstskola elpo vienā ritmā ar Vidzemi?

Ziņa pievienota - 31.10.2016

Valmieras pilsētas pašvaldības zinātniskā granta ietvaros no 2016.gada oktobra līdz decembrim tiek veikts pētījums par Vidzemes Augstskolas studiju programmu piedāvājumu Latvijas un ārvalstu studentiem un tā atbilstību nākotnes profesijām un tirgus pieprasījumam nākotnē, piedāvāto studiju programmu kvalitāti, konkurētspēju un pilnveides iespējām, Vidzemes Augstskolas akadēmiskās kapacitātes stiprināšanu, kā arī iespējamajām partnerībām un sadarbības modeļiem, sasaistot ar Valmieras un Vidzemes reģiona resursiem.

Balstoties uz šī pētījuma rezultātiem, tiks meklētas atbildes – kādā veidā Vidzemes Augstskolai kļūt stiprākai kā mācību iestādei, kas ir vērsta uz studentu personības attīstīšanu un darba tirgum nepieciešamo kompetenču apguvi.

Pētījuma gaitā no 31.oktobra līdz 14.novembrim tiks veiktas pasniedzēju, studentu, absolventu un administratīvā personāla aptaujas un intervijas. Aicinām būt atsaucīgiem un atbalstošiem pētījuma veikšanā. 

Pētījumā ir iesaistītas SZF profesores Agita Līviņa un Sarmīte Rozentāle, studiju programmas “Sociotehnisku sistēmu modelēšana” studente Madara Gelsberga un SZF studiju speciāliste Loreta Vītiņa, kura šo pētījumu izmantos savā topošajā maģistra darbā “Uz pierādījumiem balstīta politikas veidošana”.

Ar pētījuma rezultātiem būs iespējams iepazīties Vidzemes Augstskolas un Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvajā seminārā 2017.gada februārī.

Šo pētījumu var uzskatīt par turpinājumu pagājušajā gadā veiktajam pētījumam par Valmierā un Vidzemes reģionā piedāvātās izglītības atbilstību uzņēmēju pieprasījumam un nodarbinātības prognozēm, kas sniedza atbildes par darba tirgus kvalitatīvajām un kvantitatīvajām izmaiņām un salīdzināja tās ar esošo izglītības piedāvājumu Vidzemes reģionā. Ar veiktā pētījuma rezultātiem var iepazīties šeit: http://profesijupetijums.valmiera.lv/

Informāciju sagatavoja:

Loreta Vītiņa

loreta.vitia@va.lv	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2017