Turpmāk Vidzemes Augstskolā studentu grupas no Francijas | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Turpmāk Vidzemes Augstskolā studentu grupas no Francijas

Ziņa pievienota - 15.04.2013

Vidzemes Augstskola (ViA) noslēgusi sadarbības līgumu ar Francijas augstskolu ESME Sudria, kas paredz, ka 2014.gada pavasara semestrī ViA Inženierzinātņu fakultātē studijas uzsāks studentu grupa no minētās Francijas skolas.

logo_via_esmesudria.jpg

Līguma ietvaros abas augstskolas veido sadarbību, lai veicinātu akadēmisko un kultūras pieredžu apmaiņu izglītības, pētniecības un citās jomās. Sadarbības līgums noslēgts uz pieciem gadiem, ar iespēju to pagarināt, ja sadarbība izveidosies veiksmīga.

Sākot no nākamā gada pavasara semestra, katru gadu uz vienu semestri ViA uzņems 18 līdz 30 inženierzinātņu apmaiņas studentus no ESME Sudria. ViA nodrošinās šiem studentiem iespēju apgūt dažādus nozarei specifiskus studiju kursus angļu valodā, kā arī latviešu valodas un kultūras apmācību.

Augstskolu savstarpējā sadarbība paredz gan studentu, gan docētāju mobilitāti, kas ļaus jaunas zināšanas un prasmes iegūt ne tikai mobilitātē iesaistītajiem studentiem un mācībspēkiem, bet arī pārējiem ViA darbiniekiem un studentiem. Franču studentiem tiks piesaistīti mentori no ViA studentu vidus, kas Valmieras viesiem palīdzēs iejusties ViA, Valmierā un Latvijā.

Pieaugot internacionalizācijai un aizvien augstākām prasībām augstākajā izglītībā, ViA nemitīgi cenšas attīstīt gan vietējo, gan starptautisko studiju vidi, lai piedāvātu aizvien konkurētspējīgāku piedāvājumu vietējiem un ārvalstu studentiem. Francijas augstskolas pārstāvji, izvērtējot ViA piedāvājumu, atzinību izteica docētāju profesionalitātei, augstskolas infrastruktūrai, individuālajai pieejai studentiem darba procesā.

Plašāka informācija:
Iveta Putniņa
Vidzemes Augstskolas
Akadēmiskā departamenta vadītāja
Iveta.putnina@va.lv
t. 26182255	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016