ViA turpina veiksmīgi piedalīties projektā NOBANET “Ziemeļvalstu – Baltijas valstu tīkls mazo un vidējo uzņēmumu starptautiskajai darbībai” | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

ViA turpina veiksmīgi piedalīties projektā NOBANET “Ziemeļvalstu – Baltijas valstu tīkls mazo un vidējo uzņēmumu starptautiskajai darbībai”

Ziņa pievienota - 11.09.2015

Sabiedrības Zinātņu fakultātes (SZF) domes priekšsēdētājs Aigars Andersons un asociētā profesore Maira Leščevica laikā no 6. līdz 10. septembrim atradās Akureyri (Islandē) projekta NOBANET “Ziemeļvalstu – Baltijas valstu tīkls mazo un vidējo uzņēmumu starptautiskajai darbībai” (Nordic-Baltic Network for Internationalization of SMEs) tīkla dalībnieku tikšanās pasākumā, kas norisinājās Akureiras universitātē (University of Akureyri).

Projekta NOBANET mērķis ir attīstīt un paplašināt zināšanas par veiksmīgu Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mazo un vidējo uzņēmumu starptautisko darbību. Šis mērķis tiek sasniegts, attīstot ciešu sadarbību starp augstākās izglītības iestādēm un maziem un vidējiem uzņēmumiem visās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs.

Projekta ietvaros laika periodā no 2013. līdz 2015 gadam paredzēts izstrādāt jaunus mācību materiālus par mazo un vidējo uzņēmumu starptautisko darbību, īstenot reālus pārrobežu starptautiskās sadarbības projektus un izveidot ilgtspējīgu modeli sadarbībai starp augstākās izglītības iestādēm un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

ViA ir pilntiesīgs projekta NOBANET “Ziemeļvalstu – Baltijas valstu tīkls mazo un vidējo uzņēmumu starptautiskajai darbībai” dalībnieks un projekta ietvaros asociētā profesore Maira Leščevica vada darba paketi Modeļa attīstība.

Projektā ir iesaistījušās augstākās izglītības iestādes no tādām valstīm kā Dānija, Igaunija, Somija, Islande, Lietuva, Norvēģija un Zviedrija. Projekta partneri no Latvijas ir uzņēmums Wunderkraut Latvia un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators.

Plašāka informācija par projektu NOBANET “Ziemeļvalstu – Baltijas valstu tīkls mazo un vidējo uzņēmumu starptautiskajai darbībai”: http://www.nordicbalticnet.info/#!admissions/	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016