Turnīrā "Latvian Open 2015" triumfē FBK "Valmiera/Vidzemes Augstskola" | Vidzemes Augstskola
via
LAT
ENG
 
Vidzemes Augstskola ielūdz uz Zinātnieku nakts pasākumiem Valmierā
Visā Eiropā un arī Vidzemes Augstskolā (ViA) šī gada 30. septembrī notiks Zinātnieku nakts pasākumi. Augstskola un...
22.09.2016
Ekoskolu zaļais karogs turpina plīvot Vidzemes Augstskolā
Pirmdien, 19. septembrī, Vidzemes Augstskolai atkārtoti tika piešķirta Zaļā karoga balva. Tas tiek piešķirts mācību...
21.09.2016
Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki startē Valmieras maratonā
Svētdien, 18. septembrī norisinājās skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” 6. posms – 10. "Sportlat Valmieras...
20.09.2016
Vidzemes Augstskolā atgriežas vieslekciju programma “SMART Lunch”
„Smart lunch” vieslekciju programma šajā studiju gadā tiks atklāta, trešdien, 21. septembrī, par sapņu piepildīšanu un...
20.09.2016

Turnīrā "Latvian Open 2015" triumfē FBK "Valmiera/Vidzemes Augstskola"

Ziņa pievienota - 25.08.2015

Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā un Kocēnos četras dienas turpinājās jau devītais starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open 2015". No Latvijas komandām vislabāk veicās FBK "Valmiera/ViA", kas uzvarēja Vīriešu grupā.

Vīriešu grupā uzvarētāju kausu saņēma FBK "Valmiera/ViA", kas jau ar pirmo turnīra spēli ieguva uzvaru pret Krievijas komandu FBK "Spartak"- 4:0, tam sekoja spēle pret Jelgavas komandu, sagraujot to ar rezultātu 9:2. Arī Krievijas komanda "Saint-Petersburg United" piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 6:1. Lielāku cīņassparu  izrādija komanda "Kurši", taču pateicoties Ivara Laktiņa pēdējo sekunžu precīzajam metienam pretinieku vārtos (2:1), komanda turpināja cīņu pusfinālā pret "Ķekavas Bulldogs",kas arī krita valmieriešu varā- 5:2. Finālā FBK "Valmiera/ViA" tikās jau ar zināmiem pretiniekiem-Bauskas komandu, kurai turnīra sākumā negaidīti piekāpās ar rezultātu 3:11, taču finālā atspēlējās (5:2), gūstot ilgi gaidīto uzvaru "Latvian Open 2015".

Par turnīra simboliskās izlases spēlētājiem kļuva aizsargs Ivo Balodis (Valmiera/ViA) un uzbrucējs Mārtiņš Broks (Valmiera/ViA).

Biedrības "Kocēnu Sporta klubs" rīkotajā un Latvijas Florbola savienības (LFS) oficiāli atzītajā turnīrā, kas iekļauts Starptautiskās florbola federācijas (IFF) vasaras elites turnīru sarakstā, šoreiz piedalījās 28 komandas (20 vīriešu un astoņas sieviešu) ne tikai no Latvijas, bet arī no Zviedrijas, Somijas, Šveices, Krievijas un Baltkrievijas. Turnīru atbalsta Valmieras pilsētas un Kocēnu novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:
Vera Grāvīte

FBK "Valmiera/ViA" sabiedrisko attiecību speciāliste	
 
Vidzemes Augstskola © 2006-2016